Hoş geldiniz

Tanışalım! Kendi görüşlerinizi diğer üyelerle paylaşın, kafanıza takılanları sorun, tecrübeli üyelerimiz cevaplasın.
Kullanıcı avatarı
atheist
Edilen Teşekkür: 32 kere
Alınan Teşekkür: 23 kere

Re: Hoş geldiniz

Mesajgönderen atheist » Pzr Kas 22, 2015 11:33 pm

Kimseden veya her hangi bir şeyden çekindiğim yok ...
Sadece üye olurken çekingem vardı..
Bilmiyordum kim açtı forumu.
Eski yönetim açsaydı zaten bir dakika durmazdım..

Ateist.forumda aktifim..
Benim için sorun yok,

ama agnostik.forum da ilk göz ağrım..
Bir ateist, hayatı boyunca düzinelerce kitap okur ve öğrenecek çok şeyi olduğunu düşünür...
Bir teist ise, yarım yamalak okuduğu tek bir kitap ile ,hayatın bütün sırlarını çözdüğüne inanır..

rumil
Görüş: Değişken
Edilen Teşekkür: 10 kere
Alınan Teşekkür: 11 kere

Mesajgönderen rumil » Sal Ara 08, 2015 10:17 pm

Öncelikle selamlar.Bir kaç sorum olacak forum ile alakalı, cevaplarsanız sevinirim.
1-Eski panonun kurucuları ile hiç alakanız yok mu? Tamamen farklı bir ekip ile mi siteyi kurdunuz? Eski oluşumla alakalı farklı bir bir ekip ile neyi kast ettiğinizi tam anlamadım da.
2-Kullanıcı ve site güvenliği hangi seviyede? Bildiğiniz gibi Türkiye, her geçen sene hatta her geçen günde düşünce özgürlüğü olarak geriye doğru depara kalkan bir ülke halini aldı.En güvenilir sitelerde bile ''düşünce polisleri'' kol geziyor.Siz kullanıcıların verilerini saklayabilme garantisini verebiliyor musunuz? Böyle bir siteye ki sık sık saldırı olacağı kesin çünkü.

Forumun tekrar açılmasına sevindim.Temennim, buranın da ateistforum gibi yobazlaşmaması.

Kullanıcı avatarı
derek
Görüş: Ateist Liberal
Edilen Teşekkür: 8 kere
Alınan Teşekkür: 9 kere

Mesajgönderen derek » Çrş Ara 09, 2015 8:26 pm

Merhaba, eskilerden bir dost :) siteyi eski yöneticiler mi açtı yoksa domain boşa düştü de başka biri mi kurdu forumu? geçmiş konuların silinmesi kötü olmuş umarım yedekleri vardır.

edit: aslında önemi yok kim açtıysa açtı :lol:
Düşmanlarım zaten beni tanıyordu belki bir dost görür diye kendimi açık etmeye karar verdim.

Kullanıcı avatarı
Cryst
Tech
Görüş: Agnostik
Edilen Teşekkür: 31 kere
Alınan Teşekkür: 23 kere

Mesajgönderen Cryst » Prş Ara 10, 2015 5:34 am

Merhaba, hoş geldiniz. Öncelikle geç cevap verdiğim için özür dilerim. Sorularınıza cevap vermeye çalışayım..

Forum ve yöneticilerinin eski forum yönetimi ile bir bağı bulunmamaktadır. Bazı yöneticilerimiz eski forumda kullanıcı olarak bulunmuş olabilir. Bu sebepten dolayı eski yedekler maalesef mevcut değil :)

İkinci olarak foruma yapılan saldırılar fiziksel olup server yorma/kapatma üzerine yoğunlaşmaktadır. Kullanıcı güvenliği ve bilgilerin kullanıcı hatası olmaksızın forumdan sızdırılması mümkün değildir.

Umarım açıklayıcı olmuştur. Aklınıza takılan herhangi bir sorunda bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Tekrardan hoşgeldiniz :)

Kullanıcı avatarı
hector
Moderatör
Görüş: Agnostik Ateist
Edilen Teşekkür: 209 kere
Alınan Teşekkür: 179 kere

Mesajgönderen hector » Prş Ara 10, 2015 6:17 pm

Rumil , Derek ,

Hoş geldiniz.
Dünya benim tasarımımdır. Arthur Schopenhauer

Kullanıcı avatarı
Aslanbek
Görüş: Açık-Agnostik
Edilen Teşekkür: 121 kere
Alınan Teşekkür: 31 kere

Mesajgönderen Aslanbek » Cmt Ara 19, 2015 5:24 am

Hatırlayan, eskilerden varsa bilen bilir... Agnostik.net kapanmadan önce aktif kullanıcılardandım. Yeniden hoşbulduk diyelim. Herkese tekrardan merhaba.

Kullanıcı avatarı
Aslanbek

Mesajgönderen Aslanbek » Cmt Ara 19, 2015 5:34 am

Martell yazdı:Forumu kac kisi tekrar actiniz acaba? Onceki nicklerinizi soyleyebilirmisiniz?

Ben Aslanbek idim... Hala öyleyim.

Kullanıcı avatarı
Aslanbek

Mesajgönderen Aslanbek » Cmt Ara 19, 2015 5:36 am

rumil yazdı:Öncelikle selamlar.Bir kaç sorum olacak forum ile alakalı, cevaplarsanız sevinirim.
1-Eski panonun kurucuları ile hiç alakanız yok mu? Tamamen farklı bir ekip ile mi siteyi kurdunuz? Eski oluşumla alakalı farklı bir bir ekip ile neyi kast ettiğinizi tam anlamadım da.
2-Kullanıcı ve site güvenliği hangi seviyede? Bildiğiniz gibi Türkiye, her geçen sene hatta her geçen günde düşünce özgürlüğü olarak geriye doğru depara kalkan bir ülke halini aldı.En güvenilir sitelerde bile ''düşünce polisleri'' kol geziyor.Siz kullanıcıların verilerini saklayabilme garantisini verebiliyor musunuz? Böyle bir siteye ki sık sık saldırı olacağı kesin çünkü.

Forumun tekrar açılmasına sevindim.Temennim, buranın da ateistforum gibi yobazlaşmaması.

Hahaha :)) Buyursun gelsinler. Rezillerden korkan onlar kadar olsun.

Kullanıcı avatarı
AgnostikBey
Mesaj Panosu Yöneticisi
Görüş: Agnostik
Edilen Teşekkür: 249 kere
Alınan Teşekkür: 213 kere

Mesajgönderen AgnostikBey » Cmt Ara 19, 2015 2:12 pm

Aslanbek hoş geldin aramıza tekrar. Eski isimleri görmek çok güzel.
"Ben, manevi miras olarak hiçbir ayet, hiçbir dogma, hiçbir donmuş ve kalıplaşmış kural bırakmıyorum. Benim manevi mirasım ilim ve akıldır." Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
atheistable
Edilen Teşekkür: 35 kere
Alınan Teşekkür: 35 kere

Mesajgönderen atheistable » Pzr Oca 24, 2016 12:13 am

Şüpheci Dinsiz yazdı:Merhaba arkadaşlar.

Ben eski Deist_tr, belki hatırlayan olur, hoş buldum.

Nasılsınız?

--/--

Forum güzel olmuş, emeği geçenlerin ellerine, akıllarına sağlık. :)

Deist_tr seni burada gördügüme cok sevindim :)
En son atheistable tarafından Sal Oca 26, 2016 2:23 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

“Yeni Üyeler Buraya” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir