herkese selam..

Tanışalım! Kendi görüşlerinizi diğer üyelerle paylaşın, kafanıza takılanları sorun, tecrübeli üyelerimiz cevaplasın.
Holy Roman Emperor

herkese selam..

Mesajgönderen Holy Roman Emperor » Prş Eki 08, 2015 2:46 pm

slm. eski forumdan MY babu ben. forumun tekrar açılmasına sevindim, fakat eski forumun tüm arşivinin silinmiş olmasına üzüldüm.. keşke korunmuş olsaydı! yinede forumun tekrardan açılması hoş. umarım eski üyeler tekrardan aktif olurlar. forumda emeği geçenlere sonsuz teşekkürler..

Kullanıcı avatarı
Cryst
Tech
Görüş: Agnostik
Edilen Teşekkür: 31 kere
Alınan Teşekkür: 23 kere

Re: herkese selam..

Mesajgönderen Cryst » Prş Eki 08, 2015 9:20 pm

Merhaba hoşgeldin, eski yönetim ile irtibata geçebilir ve yedekleri varsa alabilirsek bizim açımızdan da süper olur aslında :)

Kullanıcı avatarı
hector
Moderatör
Görüş: Agnostik Ateist
Edilen Teşekkür: 209 kere
Alınan Teşekkür: 179 kere

Re: herkese selam..

Mesajgönderen hector » Cum Eki 16, 2015 8:47 pm

Cryst yazdı:Merhaba hoşgeldin, eski yönetim ile irtibata geçebilir ve yedekleri varsa alabilirsek bizim açımızdan da süper olur aslında :)

Selam yönetici arkadaş . Eski yönetimden kimse yok mu ? Ben yine eskiler kurdu diye düşünmüştüm.

slm. eski forumdan MY babu ben. forumun tekrar açılmasına sevindim, fakat eski forumun tüm arşivinin silinmiş olmasına üzüldüm.. keşke korunmuş olsaydı! yinede forumun tekrardan açılması hoş. umarım eski üyeler tekrardan aktif olurlar. forumda emeği geçenlere sonsuz teşekkürler..

Selam ! :D
Dünya benim tasarımımdır. Arthur Schopenhauer

“Yeni Üyeler Buraya” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir