1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Orlando'da gay barda müslüman saldırısı

Gönderilme zamanı: Pzr Haz 12, 2016 10:56 pm
gönderen bir_akil_insan
Omar Mateen isimli müslüman, orlando'da bir gay bara dalıyor ve müslümanlık yapıyor. müslümanlık sırasında 50 insan hayatını kaybediyor, 53 yaralanıyor ve 30 kadarı rehin kalıyor. polis 3 saatlik katliamın ve çatışmanın sonunda müslümanı öldürüyor.

http://www.dailymail.co.uk/news/article ... tages.html

Re: Orlando'da gay barda müslüman saldırısı

Gönderilme zamanı: Pzr Haz 12, 2016 11:14 pm
gönderen Mems
Alıştığımız cevap gelecektir, bu gerçek müslüman değil, gerçek müslüman kim anlamadım ki abi, biri beni ikna etsin bu kadar rezil adam müslüman değilmi şimdi, namaz kılmayan hayvan diyen, ateistleri öldürmeliyiz diyen, katliamlar yapıp allahuekber diyen, bilimsel şeyleri carpıtıp insanlara yalan söyleyen, saç kılından tahrik olan baş örtüsünün gerekliliğini anlatırken akıl dışı saçma argümanlar sunan(kadınların bunu kabullenmesini hiç anlayamamışımdır), hiç biriniz müslüman değilseniz savunduğunuz şey hayali olmuyormu arkadaşlar el insaf.

Re: Orlando'da gay barda müslüman saldırısı

Gönderilme zamanı: Pzt Haz 13, 2016 2:24 pm
gönderen NOLAN
Müslüman değil bu kişi,Trump'un adamı :D

Re: Orlando'da gay barda müslüman saldırısı

Gönderilme zamanı: Prş Haz 16, 2016 6:43 pm
gönderen hector

Re: Orlando'da gay barda müslüman saldırısı

Gönderilme zamanı: Cum Haz 17, 2016 8:44 am
gönderen oyo
Üstelik saldırgan da homoseksüelmiş. Hem dinen homoluk haram, hem din uğruna, dinen yasak olduğu vaaz edilen, öldürme fiili işleniyor. Bu işin neresi bozuk? İslam mı? (Tabii), katilin beyin fonksiyonları mı? (Tabii) . Galiba bir atasözümüz çok doğru. Bir deli kuyuya taş atmış kırk akıllı çıkartamıyor. Varlığı biraz şüpheli sara hastası şair bir Arap taşı atmış 15 asırdır uğraşılıyor çıkartmaya.

Re: Orlando'da gay barda müslüman saldırısı

Gönderilme zamanı: Cmt Haz 18, 2016 3:52 am
gönderen bir_akil_insan
Kendisinin de eşcinsel olması, eğer gerçekse, pek de şaşırtmıyor.

Kendiyle kavgalı insanlar, kavgalarını sıkça başkalarına taşırlar. Örneğin: kendi kusurları yüzünden uyduruk tanrıların kendisini cezalandıracağına inanan insanların, kendi durumunda olan başkalarına kin kusması, durumunun suçunu onlara yüklemesi veya durumu ile ilgili beslenme kaynaklarını lanetlemesi ya da tanrısının gözüne girme çabasından başka bir şey değildir. Bunu sayısız kere gördük.

oyo yazdı:Üstelik saldırgan da homoseksüelmiş. Hem dinen homoluk haram, hem din uğruna, dinen yasak olduğu vaaz edilen, öldürme fiili işleniyor. Bu işin neresi bozuk? İslam mı? (Tabii), katilin beyin fonksiyonları mı? (Tabii) . Galiba bir atasözümüz çok doğru. Bir deli kuyuya taş atmış kırk akıllı çıkartamıyor. Varlığı biraz şüpheli sara hastası şair bir Arap taşı atmış 15 asırdır uğraşılıyor çıkartmaya.


hem din uğruna, dinen yasak olduğu vaaz edilen, öldürme fiili işleniyor.

bu nerede vaaz ediliyor?

Re: Orlando'da gay barda müslüman saldırısı

Gönderilme zamanı: Cmt Haz 18, 2016 8:40 am
gönderen Tumagü İskicap
Türkiye'de daha aşırı marjinal grup var Amerika'ya kıyasla; Türk islamcılar. Alperen Ocakları Taksimde LGBT yürüyüşünü yaptırmayacağız dedikten sonra İstanbul valiliği yürüyüşe izin vermedi. Bu kadar etkililer.

Re: Orlando'da gay barda müslüman saldırısı

Gönderilme zamanı: Cmt Haz 18, 2016 4:26 pm
gönderen bir_akil_insan
Tumagü İskicap yazdı:Türkiye'de daha aşırı marjinal grup var Amerika'ya kıyasla; Türk islamcılar. Alperen Ocakları Taksimde LGBT yürüyüşünü yaptırmayacağız dedikten sonra İstanbul valiliği yürüyüşe izin vermedi. Bu kadar etkililer.


istanbul valiliği yürüyüşe izin vermeyecekti. alperen ocakları isimli it sürüsü, bunun için bahane oldu. aynı 19 mayıs ve 23 nisanı da terör bahanesi ile kutaltmadıkları gibi.

istanbul valiliği, akepenin bu süre içindeki her türlü toplantısı ve mitingine hiç ses etmedi ve bu zamanlarda da - hiç şaşırtmadı ki - hiç terör saldırısı olmadı.

Re: Orlando'da gay barda müslüman saldırısı

Gönderilme zamanı: Pzr Haz 19, 2016 1:42 pm
gönderen Tasvir-i Efkâr
Müslümanlar IŞİD ve Taliban gibi örgütleri İslam'ı kötü temsil etmekle suçlarlar. Ama bu örgütlerin Muhammed karikatürü çizenlere, homoseksüellere ve seküler blog yazarlarına yönelik gerçekleştirdikleri saldırılara sevinir ya da içten içe onaylarlar.