1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Anayasa komisyonundaki kavga görüntüleri

Gönderilme zamanı: Çrş May 04, 2016 5:57 pm
gönderen NOLAN
https://www.youtube.com/watch?v=nz16ysxJLPg
Ne diyorsunuz bu görüntülere?
Ben hiç şaşırmadım..Bunların yaşanacağını yıllar öncesinden tahmin ediyordum..Çünkü meclisteki 4 partinin başındakiler,cumhurbaşkanı,gazeteciler,sözde aydınlar,hatta futbol kulübü başkanlarının yıllardır insanları germesi/kutuplaştırması bir yerde patlak verecekti..Bu kutuplaştırmayı yaratanlar,ülkenin bu hale gelmesine hizmet edenler;umarım bir gün yargılanırsınız..

Re: Anayasa komisyonundaki kavga görüntüleri

Gönderilme zamanı: Çrş May 04, 2016 8:00 pm
gönderen Babyknight
Bunlar daha konuşarak anlaşamıyor ülkeyi nasıl yönetecekler?

Normal şartlarda üst mevkilere gelen insanların senden benden aydın olması gerekir değil mi? Bizde ise tam tersi. Ne kadar şerefsiz ve cahil isen o kadar yüksek makama gelirsin.

Re: Anayasa komisyonundaki kavga görüntüleri

Gönderilme zamanı: Çrş May 11, 2016 6:43 am
gönderen Engse Hohol
Akp, başkanlık sistemi için gerekli özveriyi gösteremeyen davutoğlu'nu kovdu. yerine gelecek yalaka başbakan ne kadar özverili olsada, akp kendi içerisinde fire vermeksizin ve dışarıdan da 16 oy bulması gerek başkanlık sistemini oylatmak için. Mhp'de bahçeli'nin destek vereceği bi pazarlık olasılığı doğmuştu ama o da dünkü grup konuşmasında bu olasılığı yoketti. Diktatörlük doğuracağı %100 belli olan başkanlık sistemi şu anki mecliste olanaksız gözüküyor.

Re: Anayasa komisyonundaki kavga görüntüleri

Gönderilme zamanı: Çrş May 11, 2016 9:08 am
gönderen multiplayer1
Engse Hohol yazdı: Akp, başkanlık sistemi için gerekli özveriyi gösteremeyen davutoğlu'nu kovdu. yerine gelecek yalaka başbakan ne kadar özverili olsada, akp kendi içerisinde fire vermeksizin ve dışarıdan da 16 oy bulması gerek başkanlık sistemini oylatmak için. Mhp'de bahçeli'nin destek vereceği bi pazarlık olasılığı doğmuştu ama o da dünkü grup konuşmasında bu olasılığı yoketti. Diktatörlük doğuracağı %100 belli olan başkanlık sistemi şu anki mecliste olanaksız gözüküyor.


MHP'nin ne kritik kararlarda nasıl "u" dönüşleri yaptığını herkes biliyor sanırım. Ben bu konuda da MHP'ye güvenmiyorum.