Nihat Hatipoğlu atandı YÖK'e.

Forumun diğer kısımlarında yer alamayacak tüm konu başlıkları.
Kullanıcı avatarı
Engse Hohol
Mesajlar: 183
Kayıt: Prş May 05, 2016 9:34 pm
Edilen Teşekkür: 17 kere
Alınan Teşekkür: 54 kere

Nihat Hatipoğlu atandı YÖK'e.

Mesajgönderen Engse Hohol » Cmt Mar 11, 2017 10:27 am

Türkiye'de bilim, beyin yakan sözleriyle Nihat Hatipoğlu'na emanet edildi. Nihat Hatipoğlu YÖK'e atandı. "Ateistlerin en büyük babası Şeytan, öyleyse Şeytan onlardan daha temizdir" diyen Hatipoğlu'na Ateizm Derneği dava açmıştı. Sonuç hakkında bilgim yok. Olasılıkla mahkemeye hiç çıkmamıştır bile.

Nihat Hatipoğlu'nun asparagas - güldürü amaçlı Zaytung tarafından hazırlanmış NASA haberini gerçek sanarak televizyonda anlatmasına dayanıyor şu açıklama;

"Ayın yarılmış olduğu gerçeği var ama birçok ilahiyatçı arkadaşımız ayetle açıkça ifade edilen bu mucizeyi inkar ediyorlardı, tevil etmeye çalışıyorlardı utançlarından..." Böylece Nihat Hatipoğlu utanmasın diye NASA açıklama yaptı; "Ayın yüzeyinde derinlemesine bir yarık var ve ayın ikiye bölündüğünü tespit ettik. bu bölünme bir meteor, bir gök cisminin çarpmasıyla oluşan bir bölünme değil. eğer öyle olmuş olsaydı parçalanma şeklinde olurdu. çok nizami olarak sanki özellikle ay ikiye bölünmüş gibi kesilmiş... diyorlar" nasa aerospace engineering.

Ey müslümanlar, bu adam henüz 1 hafta önceki gırgır - asparagas - güldürü amaçlı hazırlanmış bir haberi çarpık anlatıyorken size, 1420 yıl önceki islam tarihi olayların haberlerini hangi doğrulukta size anlatmasını umuyorsunuz ki acaba? Koskoca profesör adam, ay hakkında temel bilgileri nasıl bilmez orası da ayrı bir hezeyan. Tayyip Erdoğan'ın Nihat Hatipoğlu'nu YÖK'e ataması ayrı bir hezeyan.

https://www.youtube.com/watch?v=0S4abEFGdOA
https://www.youtube.com/watch?v=6K6VMRItPEw

Kendisine polis tarafından sorulan sorulara, kendi de polise soru sorarak trolleyen Adanalı Torbacı arkadaşımızın ne farkı vardı Nihat Hatipoğlu'ndan anlamıyorum. Adanalı Torbacı işini yerine uygun yapıyor olmasından ötürü daha takdir edilesiydi. Adanalı Torbacının mezarlık okutmanlığını ve mezarlıkta kuran-ı kerim satış işini elinden aldılar, cezaevine attılar, Nihat Hatipoğlu'nu ise YÖK'e atadılar. Ne kahpesin sen dünya.

Kullanıcı avatarı
Shutur Nahundi
Mesajlar: 27
Kayıt: Pzt Ağu 15, 2016 2:06 am
Edilen Teşekkür: 2 kere
Alınan Teşekkür: 6 kere

Re: Nihat Hatipoğlu atandı YÖK'e.

Mesajgönderen Shutur Nahundi » Cmt Mar 11, 2017 6:28 pm

Evliyalar bastonla uçak düşürdüler, taş deve doğurdu diyen adamları başka ülkede deli hastanesine yatırırlar. TC'de akademisyen yapıyorlar ne güzel ülke. YÖK Denetleme Kurulu üyesi Prof. Dr. Bülent Arı ne demişti "Türkiye'nin geleceği için cahil nesil lazım" unuttunuz mu? İşte geliyor cahil nesil. YÖK bilim kurulunda olması gerekenler sırasında Cübbeli Ahmet, Vehbi Güler, Nihat Doğan, Kadir Mısırlıoğu var. Hatipoğlu ile birlikte Prof. Mazhar Bağlı da Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörlüğüne atandı. Bu da büyük bir fark yaratacaktır batı dünyasına ettiğimiz bilimsel öncülüğümüzün farkı artırmasına. Batı dünyası neyle takip eder arkamızdan artık kendileri düşünsünler.

Kullanıcı avatarı
Cercis Hz Circis
Mesajlar: 11
Kayıt: Cum Oca 06, 2017 10:44 pm
Edilen Teşekkür: 2 kere
Alınan Teşekkür: 3 kere

Re: Nihat Hatipoğlu atandı YÖK'e.

Mesajgönderen Cercis Hz Circis » Cmt Mar 11, 2017 7:32 pm

Çoğunluk neyi seçerse, çoğunluk tarafından seçilen hükümetler de çoğunluk arasındaki adamlarını seçerek devlet makamlarına yerleştiriyor ki, bir sonraki seçimlerde tekrar kendisini seçsinler o adamlar ve akp tekrar hükümet olsun. Nihat Hatipoğlu'nu sevmeyenler zaten akp'ye oy veren insanlardan değil. Dolayısıyla akp bu atamalarla seçmen kaybetmiyor, hatta kazanıyor bile olabilir. Evet, Evliyalar bastonla uçak düşürdüler, Taş deve doğurdu ve birde Kütük ağlıyordu, hz. muhammed'e ağlayan hurma kütüğü repliği muhteşemdir üstadın. Üstad dediğim Nihat Hatipoğlu. Artık üstad demek lazım.


“Genel Tartışma Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir