Teizmi Tamamen Çürütmek

Tanrı kavramı, dinin tanımı, inanç ve aklın doğası, insan-evren ilişkisi, dini tecrübeler, ahlak, varoluş, bilginin doğası, kapsamı, kökeni ve kaynağı...
Arayis
Görüş: Liberal
Edilen Teşekkür: 11 kere
Alınan Teşekkür: 11 kere

Re: Teizmi Tamamen Çürütmek

Mesajgönderen Arayis » Prş Nis 25, 2019 7:41 am

karamsar agnostik yazdı:trollük paranı ben verimde az ötede havla , evlat, burası 10 yaş altı için uygun değil..

Sayin karamsar agnostik,

Muslum dediginiz insanlarin yazilarini kendi yazinizmis gibi Copy Paste yaparak yayinliyorsunuz. Yazinin anlam butunlugu olmamasi da bunun bir gostergesiymis meger. Kopyacilik yapmayin, kendiniz olun. Farkli sitelerden buraya kaynak vermeden yapistirmaniz asil sizin trol oldugunuzu gosterir. Nokta

https://www.msxlabs.org/forum/cevaplanm ... -oldu.html

karamsar agnostik
Görüş: agnostik

Mesajgönderen karamsar agnostik » Prş Nis 25, 2019 11:28 am

hadi evladım hadi, sütünü iç yat uyu, ben hayatımda asla kop paste yapmadım, senin gibi 10 tanesiyle aynı anda tartışırım ben, daha hiç birşey görmedinki.. :D :twisted: :mrgreen: yapmamda, senin niyetin belli,
trollük, ayrıca sana kopy paste yapmadığımı ispatlarımda, al buyur ben burdayım,
cesaretin varsa, orda tröllerde var, senin gibi, sürekli lpg basıyorlar,
buyur gel, zaten burası, çok pasif bir site, ben aktif olandayım,
https://www.ateistforum.org/index.php?/ ... msarhuman/

Arayis
Görüş: Liberal
Edilen Teşekkür: 11 kere
Alınan Teşekkür: 11 kere

Mesajgönderen Arayis » Prş Nis 25, 2019 3:15 pm

Yurdum insaninin teisti oldugu kadar ateisti de cahil. Hic bir fark yok.

karamsar agnostik
Görüş: agnostik

Mesajgönderen karamsar agnostik » Prş Nis 25, 2019 5:54 pm

Arayis yazdı:Yurdum insaninin teisti oldugu kadar ateisti de cahil. Hic bir fark yok.

bravo gerzek olduğunu daha iyi ispatlıyamazdın, benim atheist olduğunu düşünen bir teistle
tartışıyorum, dur bakalım daha neler görücez? neler saçmalıyacaksın? seviyen iyice düşşsün diye
ısrarla bekliyorum, ama senin seviyen daha nasıl düşebilir? bilmiyorum, sen nasıl bir türsün yahu
tartışmak ve eleştirmek sizin kokunuzu 3 milyar ışık yılı uzaktan bile alırım
teizmin kokusu bu.. sadece eleştiri sıf hava ama icraat yok..benimi eleştiriceksin? yoksa
yazdıklarımımı bir karar ver artık.
hiç beynin basmıyor değilmi? gerçekten zeki olsaydın, nikime bakara atheist olmadığımı anlardın.
zavallı mahluk..

Kullanıcı avatarı
AgnostikBey
Mesaj Panosu Yöneticisi
Görüş: Agnostik
Edilen Teşekkür: 249 kere
Alınan Teşekkür: 213 kere

Mesajgönderen AgnostikBey » Cum Nis 26, 2019 7:30 pm

Kullanıcıya ve admine hakaret edici ifadeleri ve kaynak göstermeden birebir alıntı yapması sebepleriyle "karamsar agnostik" isimli kullanıcı süresiz uzaklaştırılmış olup konu kilitlenmiştir.
"Ben, manevi miras olarak hiçbir ayet, hiçbir dogma, hiçbir donmuş ve kalıplaşmış kural bırakmıyorum. Benim manevi mirasım ilim ve akıldır." Mustafa Kemal Atatürk

“Varlık, Tanrı, İnanç” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir