"The Division" yaklaşırken.

Bilgisayar, internet, oyunlar hakkında değerlendirmeler ve paylaşımlar
Kullanıcı avatarı
AgnostikBey
Mesaj Panosu Yöneticisi
Görüş: Agnostik
Edilen Teşekkür: 230 kere
Alınan Teşekkür: 199 kere

"The Division" yaklaşırken.

Mesajgönderen AgnostikBey » Cmt Şub 27, 2016 8:26 pm

Ubisoft tarafından geliştirilen Tom Clancy's The Division oyununun çıkmasına sayılı günler kalmışken, bir oyunseveri tarafından Fallout 4 için olan bir fragmandan esinlenerek yapılmış bir video aynı isimle geçtiğimiz haftalarda yayınlandı.

Bu arada ben de çıktığı gün olmasa da çıktığı ay içerisinde DarkZone alanlarında o caddelerde ve binalarda diğer oyuncularla ve/veya onlara karşı yaşanacak çete savaşlarına ufak bir guild ile katılmayı umuyorum.

Video için iyi seyirler.

https://www.youtube.com/watch?v=j9m7OG_wyjw
"Ben, manevi miras olarak hiçbir ayet, hiçbir dogma, hiçbir donmuş ve kalıplaşmış kural bırakmıyorum. Benim manevi mirasım ilim ve akıldır." Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
Mems
Görüş: Yıldız Tozu
Edilen Teşekkür: 68 kere
Alınan Teşekkür: 58 kere

Re: "The Division" yaklaşırken.

Mesajgönderen Mems » Prş Mar 24, 2016 9:13 pm

Yaramı deştin şimdi bir oyun bağımlısıydım şimdiler zaman ayıramıyorum, izlerken bile kanım kaynıyor.

Silent hill aklımda kalan bende iz bırakan oyunlardan, resident evil serisi sanat eseri sonradan bozdular
Çoğunluk her zaman bir şeylere inanmanızı ister,çok az insan gerçekler den bahseder, çünkü gerçekler zihni rahatsız eder, ama bu haz inanmaktan daha lezzetlidir ve cesaret ister, iki türlüde yaşarsınız biri hakikatle diğeri yalanlarla biter.

Kullanıcı avatarı
AgnostikBey
Mesaj Panosu Yöneticisi
Görüş: Agnostik
Edilen Teşekkür: 230 kere
Alınan Teşekkür: 199 kere

Re: "The Division" yaklaşırken.

Mesajgönderen AgnostikBey » Cum Mar 25, 2016 1:58 am

Açıkçası ben de daha başlayamadım oyuna, nisan ayına sarktı.
Silent Hill hiç oynamadım. Yalnız o serinin ilk sinema filmi gayet güzeldi. Bilemiyorum tabi ilk oyuna ne derece bağlı kaldıklarını. Resident evil serisinin ilk oyunlarını ise yıllar önce çok az PS2 de oynamıştım, keyifliydiler.
"Ben, manevi miras olarak hiçbir ayet, hiçbir dogma, hiçbir donmuş ve kalıplaşmış kural bırakmıyorum. Benim manevi mirasım ilim ve akıldır." Mustafa Kemal Atatürk

“Bilgisayar - İnternet - Oyun” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir