Selam - tekrar açıldığına sevindim

Tanışalım! Kendi görüşlerinizi diğer üyelerle paylaşın, kafanıza takılanları sorun, tecrübeli üyelerimiz cevaplasın.
FTW
Görüş: Agnostik
Alınan Teşekkür: 5 kere

Selam - tekrar açıldığına sevindim

Mesajgönderen FTW » Prş Ara 24, 2015 12:35 am

Merhaba arkadaşlar.

2013ün başlarında (müslümanlığımın son demlerinde :mrgreen: ) islamı sorgularken bu siteye az girip çıkmadım az okumamıştım, sonradan kayıt da olmuştum. Dinden çıkmamda bana yol gösteren, doğruyu bulmamdaki en büyük yardımcılarımdan birisiydi bu forum, dinsizliğimin neredeyse 3. yılına girmek üzereyim, teşekkürler agnostik.net :lol: Hayatımdaki 2 büyük dönüm noktasından birisiydi doğruyu bulmak, dinden çıkmak.

Burada çok güzel insanlarla tanışmıştım, kendim de web işleriyle bilgisayarla vs. uğraştığım için şunu diyebilirim ki türkiyede gördüğüm en kaliteli sitelerden birisiydi agnostik.net ... Kaliteli, bilgili, donanımlı, birikimli üye veritabanına sahipti. Ama kapatıldıktan sonra az üzülmedim, daha belki buralardan öğreneceğimiz çok şey vardı.

Bugün birden rastgele aklıma geldi bu site, tarayıcıya agnostik.net urlyi girdim ve bir de ne göreyim açılmış. Çok sevindim. Hem de çok yakın bir zamanda açılmış galiba. Umarım kısa sürede aktif hale gelir tekrardan, umarım eski üyeler de bir şekilde haberdar olur ve tekrar gelirler siteye.

Şu an üye olan arkadaşlar, eğer yeni nick kullanıyorsanız eski nickinizden de bahsedebilirsiniz kim olduğunuzu bilmemiz hatırlamamız açısından :) Ben pek yazmazdım, o yüzden pek bilinmiyorum.

Kullanıcı avatarı
Aslanbek
Görüş: Açık-Agnostik
Edilen Teşekkür: 121 kere
Alınan Teşekkür: 31 kere

Re: Selam - tekrar açıldığına sevindim

Mesajgönderen Aslanbek » Prş Ara 24, 2015 5:28 am

Aslanbek her zaman Aslanbek'tir.

Kullanıcı avatarı
derek
Görüş: Ateist Liberal
Edilen Teşekkür: 8 kere
Alınan Teşekkür: 9 kere

Mesajgönderen derek » Prş Ara 24, 2015 3:42 pm

ben de sevindim
Düşmanlarım zaten beni tanıyordu belki bir dost görür diye kendimi açık etmeye karar verdim.

Kullanıcı avatarı
hector
Moderatör
Görüş: Agnostik Ateist
Edilen Teşekkür: 204 kere
Alınan Teşekkür: 178 kere

Mesajgönderen hector » Prş Ara 24, 2015 8:25 pm

FTW hoşgeldiniz,

Eski üyelerin birer birer gelmesi sevindirici. Umarım eski üyelerin hepsi bir şekilde haberdar olurlar.
Dünya benim tasarımımdır. Arthur Schopenhauer

teacher
Görüş: izmir

Mesajgönderen teacher » Çrş Eki 12, 2016 11:55 pm

Bende eski siteden (aynı nick) bir ağabeyinizim ama arapça rakamları bile tanımayacak kadar bilgisizim, internetteki haber sitelerine yorum yazarken böyle bir sitenin açıldığı konusunu sürekli gündeme getirirsek kısa sürede üye sayımızı artıracağımızı umarım, gelenlere hoşgeldin der başarılar dilerim.

Mr. Tanakh
Görüş: Pozitif Ateist
Edilen Teşekkür: 1 kere
Alınan Teşekkür: 14 kere

Mesajgönderen Mr. Tanakh » Prş Eki 13, 2016 8:49 am

Tekrar hoşgeldiniz.

“Yeni Üyeler Buraya” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir