Hoş geldiniz

Tanışalım! Kendi görüşlerinizi diğer üyelerle paylaşın, kafanıza takılanları sorun, tecrübeli üyelerimiz cevaplasın.
Kullanıcı avatarı
Engse Hohol
Edilen Teşekkür: 17 kere
Alınan Teşekkür: 53 kere

Re: Hoş geldiniz

Mesajgönderen Engse Hohol » Cum May 06, 2016 9:09 pm

Uğrola arkadaşlar, Önceki forumdan Kubilay gene baş sorumlu mu acaba ve önceki forum internetin dışında yaşıyor mu? Forumu kapatmamak için mücadele ettiğini biliyorum ama fişini çekmek zorunda kaldığı forumun yedeğini 2 Tb harddiske sığdırarak tutması olası sonuçta. Resim yok, video yok, yalnızca yazılar ne kadar büyük yer kaplayabilirki.

Bu arada bir forum eleştirisi yazmak istiyorum. Çok fazla anasayfa kategorisi var. Ateistforum anasayfasında 7 kategori varken bu forumda 17 kategori saydım, son 5 iletinin başta gözükmesi hariç. Takip etmeyi zorlaştırıyor ve göz yoruyor fazla kategoriler.

Kullanıcı avatarı
Malta eriği
Edilen Teşekkür: 4 kere
Alınan Teşekkür: 17 kere

Mesajgönderen Malta eriği » Cum May 06, 2016 9:57 pm

hoş bulduk. benim de tavsiyem, Google'dan ateist ve forum kelimeleri aratıldığında bu sitenin de sonuçlarda çıkmasını sağlamanız. bir sürü alakasız sonuç var ama bu site yok. agnostik kelimesi, ateist kadar bilinmiyor.
Foxx Alla!!! Foxx il-Gvern!!!

Kullanıcı avatarı
Babyknight
Görüş: Ate
Edilen Teşekkür: 2 kere
Alınan Teşekkür: 9 kere

Mesajgönderen Babyknight » Cum May 06, 2016 10:07 pm

Evet içinde ateist kelimesi geçen başlıklar açılırsa forumu ziyaret eden sayısı artacaktır çünkü google da ateist çok aranıyorken agnostik aranmıyor.

Kullanıcı avatarı
harmonia
Edilen Teşekkür: 17 kere
Alınan Teşekkür: 12 kere

Mesajgönderen harmonia » Cum May 06, 2016 10:50 pm

Engse Hohol yazdı:Uğrola arkadaşlar, Önceki forumdan Kubilay gene baş sorumlu mu acaba ve önceki forum internetin dışında yaşıyor mu? Forumu kapatmamak için mücadele ettiğini biliyorum ama fişini çekmek zorunda kaldığı forumun yedeğini 2 Tb harddiske sığdırarak tutması olası sonuçta. Resim yok, video yok, yalnızca yazılar ne kadar büyük yer kaplayabilirki.

Bu arada bir forum eleştirisi yazmak istiyorum. Çok fazla anasayfa kategorisi var. Ateistforum anasayfasında 7 kategori varken bu forumda 17 kategori saydım, son 5 iletinin başta gözükmesi hariç. Takip etmeyi zorlaştırıyor ve göz yoruyor fazla kategoriler.

Hoş geldin engse hohol. Değerli paylaşımlarını esirgemezsen sevinirz :)

Kullanıcı avatarı
NOLAN
Görüş: Ateist
Edilen Teşekkür: 93 kere
Alınan Teşekkür: 76 kere

Mesajgönderen NOLAN » Cmt May 07, 2016 12:35 pm

Engse hohol ve malta eriği hoşgeldiniz :)
Ateistforum'daki arkadaşları görmek sevindirici :)
Doğada ahlak yoktur..

“Yeni Üyeler Buraya” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir