Selam

Tanışalım! Kendi görüşlerinizi diğer üyelerle paylaşın, kafanıza takılanları sorun, tecrübeli üyelerimiz cevaplasın.
Kullanıcı avatarı
AgnostikBey
Mesaj Panosu Yöneticisi
Görüş: Agnostik
Edilen Teşekkür: 230 kere
Alınan Teşekkür: 199 kere

Re: Selam

Mesajgönderen AgnostikBey » Sal Haz 28, 2016 10:19 am

Aramızda seni tekrar görebilmek beni çok mutlu etti homoagnosticus. Foruma hoş geldin.
"Ben, manevi miras olarak hiçbir ayet, hiçbir dogma, hiçbir donmuş ve kalıplaşmış kural bırakmıyorum. Benim manevi mirasım ilim ve akıldır." Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
AgnostikBey
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesajgönderen AgnostikBey » Prş Haz 30, 2016 6:16 pm

Eski as'ların yavaş yavaş geri dönüşü devam ediyor... Artık fikirleri, akıcı üslubu ve harika mesajları ile mr.dragon'u da tekrar aramıza bekliyoruz..
"Ben, manevi miras olarak hiçbir ayet, hiçbir dogma, hiçbir donmuş ve kalıplaşmış kural bırakmıyorum. Benim manevi mirasım ilim ve akıldır." Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
hector
Moderatör
Görüş: Agnostik Ateist
Edilen Teşekkür: 204 kere
Alınan Teşekkür: 178 kere

Mesajgönderen hector » Cmt Tem 02, 2016 12:59 pm

homoagnosticus yazdı:Selamlar,
Aynı kullanıcı adı ile buradayım. Sanırım 3 yıl falan oldu değil mi? Bu kadar zaman geçmesine rağmen insanların muhtemelen hiç görüşmediği insanları hatırlıyor olması ne kadar güzel. Bazılarınız ile kötü ayrılmıştık, bazılarınız ile güzel; sizi tekrar görmek güzel. Sanırım şimdilik sadece selam vermekle kalıp biraz izleyeceğim. Kendinize iyi bakın

İsim aynı ama avatar farklı. Karakedi değil miydi avatarınız ? Ben mi yanlış hatırlıyorum?
Bu arada hoşgeldiniz.
Dünya benim tasarımımdır. Arthur Schopenhauer

jiangweian
Görüş: Ateist
Edilen Teşekkür: 2 kere
Alınan Teşekkür: 2 kere

Mesajgönderen jiangweian » Prş Tem 14, 2016 6:54 am

Sizleri yeniden görmek ne güzel :)
Eski sitedeki kullanıcı adımı hatırlamasam da çoğunuzu hatırlıyorum. Sizlerden çok şey öğrendim. Site kapanınca çok üzülmüştüm. Böyle ara sıra bir umut deyip sitenin açılıp açılmadığını kontrol ediyordum. Sonunda mutlu sona ulaştım sanırım :)

Kullanıcı avatarı
AgnostikBey
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesajgönderen AgnostikBey » Prş Tem 14, 2016 8:42 pm

Hoş geldin jiangweian.

“Yeni Üyeler Buraya” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir