Üyelerimizin Yaşları ve Hobileri?

Mizah ve eğlence adına aklınıza gelecek her şey...
Kullanıcı avatarı
RoLeX™
Görüş: Spiritüalist
Edilen Teşekkür: 35 kere
Alınan Teşekkür: 3 kere

Re: Üyelerimizin Yaşları ve Hobileri?

Mesajgönderen RoLeX™ » Cmt May 21, 2016 12:01 am

hector yazdı:
RoLeX™ yazdı:Yaş 21 üçüncü sınıf makine öğrencisiyim. Orta okuldan beri bu dinlerle ilgili sorunlarım vardı o aralar bu inancımı kaybettim. Dogmalar en büyük düşmanım oldu. O zamandan bu yana hayatın anlamına yönelik araştırmalar yapıyorum neden neden neden diye. Bunlar böyle sürdü. Hala da sürüyor. Filmi herşeyi bıraktım kitap müptelası oldum çıktım kendime şaşırııyorum :) Romandan çok merak ettiğim konular hakkındaki kitapları okyuorum parapsikoloji, sufilik gibi. Masa tenis oynuyorum. Gitarı çok istiyorumda oda seneye artık. Müzik aşığıyım kulaıklık tek aşkım. Boş işler akademisinden mezunum :D kalem para felan çeviririm (youtube:pen coin spininig). Felaket oyun bağımlısıydım sonunda bırakabildim az çok. Tabiki spor yapıyorum salonda değilde kendi kendimize. Şöyle baktımda geriye derslerden iyi başımızı kaldırabiliyormuşuz :D Neyse geçiyor işte böyle hayat sevgiyle esenle kalın :)

Masa tenisi bende oynarım ara sıra. Çok iyi değilim ama kötüde sayılmaz.

Bu arada bende makineciyim . Zor bölüm . Allah kurtarsın. :D

Bizde amatörüz hocam sorun değil bu yaz lisansını alacaz inşallah. :) Hocam ne güzel adaşım varmış. :) Allah var zor bölüm. :D

Kullanıcı avatarı
aura
Görüş: Panteist
Edilen Teşekkür: 21 kere
Alınan Teşekkür: 17 kere

Mesajgönderen aura » Cmt May 21, 2016 1:01 am

19 yaşında bir grafik öğrencisiyim, resim yapmak vs dışında "macera" sayılabilecek her şeyi severim :)
Yıldıztozu

Kullanıcı avatarı
tembel.kopek
Edilen Teşekkür: 13 kere
Alınan Teşekkür: 11 kere

Mesajgönderen tembel.kopek » Cum Haz 03, 2016 10:49 am

Yas 29. Okumayi seviyorum. Dogayi, biyolojik varliklarin yapisini, uçmayi seviyorum.
Tayyare kaptan yardimcisiyim. ( lugatta F/O diyiler) Eve gelip film izlemeyi, hergun icki sigara ve masturbasyonla ugrasmayi da seviyorum. (Olabilir yadirgamamak lazim)
dusunmeyi, sorgulamayi, sormayi cevaptan once goruyorum.
Belgesellere bayilirim.
Bisiklet hosuma gidiyor.

Fakat en cok da bizim burada bi deniz var.
Ruzgarli ve kapali havada oraya gidip bira icmeyi,
Kendimi dinlemeyi ve oylece denize bakmayi seviyorum.
Bir yanda ruzgar bir yanda dalga sesi,
Kimse yok,

Fakat ruzgarin sigarami bitirmesine gicik oluyorum.

Kullanıcı avatarı
oyo
Görüş: Ateist
Edilen Teşekkür: 1 kere
Alınan Teşekkür: 12 kere
İletişim:

Mesajgönderen oyo » Sal Haz 14, 2016 12:19 pm

İyi günler,

Böyle bir kısım olduğunu yeni gördüm. Biraz yaş ortalamasını arttırayım. Bir ay sonra 71'lik bir moruk olacağım ama ben hala 40larında olduğumu sanıyorum. Tabii ağrılar kafa kağıdının eskidiğini hatırlatıyor. Erbakan'ın öğrencisi olmama rağmen dinlerden nefret eden bir mühendisim. Doğa bilimleri ve klasik Batı müziği hobim. Yıllar sonra asistanlarımın zorlamasıyla Linux öğrendim, ve orta seviyede bir kullanıcı oldum. Ankara'da yaşıyorum, rakı kültürü alamadım ama şarap sever ve doktor önerisiyle günde iki kez günaha girip cehenneme biletimi kestiririm. Beni en çok raahatsız eden şey günde beş kez böğüren ezan ve sayısı artan camiler.

Saygılarımla
;) Y :(

“Mizah - Eğlence” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir