Komik evrim tartışması :D

Mizah ve eğlence adına aklınıza gelecek her şey...
Kullanıcı avatarı
derek
Görüş: Ateist Liberal
Edilen Teşekkür: 8 kere
Alınan Teşekkür: 9 kere

Komik evrim tartışması :D

Mesajgönderen derek » Sal Nis 05, 2016 8:19 pm

Düşmanlarım zaten beni tanıyordu belki bir dost görür diye kendimi açık etmeye karar verdim.

Kullanıcı avatarı
Mems
Görüş: Yıldız Tozu
Edilen Teşekkür: 68 kere
Alınan Teşekkür: 58 kere

Re: Komik evrim tartışması :D

Mesajgönderen Mems » Sal Nis 05, 2016 8:59 pm

Adam vucudun pilsiz çalışıyor dedi ya la :)))

İyi ki müslüman değilim dedirten bir görüntü, bu tarz tartışmaları bende yaşıyorum.... Mantığını kullanan arkadaşlara önerim bildiğiniz gerçeği video daki arkadaş gibi savunun, susmak cahalete yapılan yatırımdır.
Çoğunluk her zaman bir şeylere inanmanızı ister,çok az insan gerçekler den bahseder, çünkü gerçekler zihni rahatsız eder, ama bu haz inanmaktan daha lezzetlidir ve cesaret ister, iki türlüde yaşarsınız biri hakikatle diğeri yalanlarla biter.

Kullanıcı avatarı
Cryst
Tech
Görüş: Agnostik
Edilen Teşekkür: 31 kere
Alınan Teşekkür: 23 kere

Mesajgönderen Cryst » Çrş Nis 06, 2016 3:41 am

Seni kim doğurdu? -Annem. Anneni kim doğurdu? -Annesi. Annesini kim doğurdu? -Onun annesi. E peki onu kim yarattı??
Adam 3. nesilde yaradılışa geçmiş :)

Kullanıcı avatarı
AgnostikBey
Mesaj Panosu Yöneticisi
Görüş: Agnostik
Edilen Teşekkür: 230 kere
Alınan Teşekkür: 199 kere

Mesajgönderen AgnostikBey » Çrş Nis 06, 2016 10:29 am

"halkın evrimle imtihanı"

Ayrıca arkadaş "inanma" kavramının üzerine gitseydi keşke. O vaziyette "australopitekus" denir mi?
"Ben, manevi miras olarak hiçbir ayet, hiçbir dogma, hiçbir donmuş ve kalıplaşmış kural bırakmıyorum. Benim manevi mirasım ilim ve akıldır." Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
Mems
Görüş: Yıldız Tozu
Edilen Teşekkür: 68 kere
Alınan Teşekkür: 58 kere

Mesajgönderen Mems » Çrş Nis 06, 2016 1:03 pm

Acaba bu dogmaların içinde biz kurbağadan geldik yazsa idi:) Senin annenin annesinin annesi kurbağa idi gibi yaradılış efsanaleri ile karşılaşabilirmiydik:))) evet karşılaşırdık. Tıpkı vikinglerin arkadaşlarını odin için kurban etmeleri gibi, benzetler biraz uç noktada olsada adı üstünde dogma..... Sorgulama sadece inan...
Çoğunluk her zaman bir şeylere inanmanızı ister,çok az insan gerçekler den bahseder, çünkü gerçekler zihni rahatsız eder, ama bu haz inanmaktan daha lezzetlidir ve cesaret ister, iki türlüde yaşarsınız biri hakikatle diğeri yalanlarla biter.

“Mizah - Eğlence” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir