1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Ensar ve Bilal Erdoğan ilişkisi hız kesmeden devam ediyor..!

Gönderilme zamanı: Cum Tem 08, 2016 9:38 pm
gönderen NOLAN
Tokat’ta Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürü Nazif Yılmaz’ın teşvik ettiği ve Bilal Erdoğan’ın yöneticisi olduğu Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) ile taciz skandalıyla gündeme gelen Ensar Vakfı’nın da katıldığı çalıştaydan skandal talepler geldi.

Cumhuriyet'ten Sinan Tartanoğlu'nun haberine göre söz konusu çalıştayda,“medreselerin imam hatip okullarına yardımcı unsur olarak hizmet etmesi”, “değerler eğitiminin 0-6 yaştan başlaması, 2 yaşından itibaren mutlaka verilmesi”, “din öğretiminin okulöncesinde de verilmesi”, “ailelerin zeki çocuklarını imam hatip okullarına yönlendirmesi için teşvik edilmesi, bunun için burs olanaklarının sağlanması”, “temel öğretim kurumları öğretmenlerinin de başarılı öğrencileri imam hatip okullarına yönlendirmesi”, “öğrencilerin okul dışında da öğretmenler ve imamlar tarafından takip edilmesi” önerildi
http://odatv.com/meb-degerlerini-ensard ... 61200.html
Çocuklara tecavüz edenlerle,bu ülkenin son 14 senesine damga vurmuş bir siyasetçinin oğlunun bu işbirliğine kim dur diyecek?
Çocuklarını düşünen yok mu bu ülkede?
Ya da komşusunun çocuğunun geleceğini düşünen yok mu bu ülkede?
Bu düşüncesizlik,bu vurdumduymazlık bu ülkeyi mahvetti/mahvedecek..
Şeriat için çalışıyorlar resmen ama bunu bir türlü başaramıyorlar..O devin,o Dünya lideri Atatürk'ün mirası;bu amaçlarını hep erteletiyor..
Atatürkçülerden,o Gezi'deki insanlardan müthiş korkuyorlar..

Re: Ensar ve Bilal Erdoğan ilişkisi hız kesmeden devam ediyor..!

Gönderilme zamanı: Cum Tem 08, 2016 9:51 pm
gönderen Mems
Rezillik diz boyu biteceklerini biliyorlar, ülkeyide batağa sürüklemeye çalışıyorlar, yapabilirleceklerini sanmıyorum çoğu aile zaten bu eğitim sistemini beğenmiyor. Din merkezli yaşamanın ne kadar tehlikeli ve bağnazca olduğunuda kanıtlamış oluyorlar... Dünyadaki dinamiklere baktığımda bu tür insanlar yok olmaya mahkum.