İstanbul Atatürk Havaalanı'nda müslüman saldırısı

Her konuda haberler ve güncel olaylar.
bir_akil_insan
Görüş: atheist
Alınan Teşekkür: 19 kere

İstanbul Atatürk Havaalanı'nda müslüman saldırısı

Mesajgönderen bir_akil_insan » Çrş Haz 29, 2016 12:14 pm

IŞİD'in üstlendiği saldırıda, güvenlik kapısından içeri dalıp silahlarla ve üstlerindeki bombalarla saldırı gerçekleştiren müslümanlar 60 yurttaşın ölümüne ve 100+'ünün yaralanmasına yol açtılar.

Bunun birçok nedeni olabilir. Bir tanesi, o sırada mecliste oylanan danıştayı tayyibin emrine verme yasasını gizlemek, bir tanesi toplumu islam ve müslümanlıklara alıştırmak ve sindirmek iken, benim daha fazla ağırlık verdiğim bir başkası şudur:

- İslam sefalet ve cehaletten beslenir. Sefil durumdaki çomar takımının allah diye dolanması rastlantı değildir.
- IŞId ve benzeri it sürüsü, sefil durumdaki çomarları önce para, sonra cennette çocuk düzme sözleri ile kendi taraflarına çekerler.
- Türkiye'nni geliri turizme göbekten bağlıdır, tatil yörelerindeki çomarların ağlaması, yakında hepimize yansıyacak.
- Ülkede işsizlik artacak ve IŞİD ve benzeri gruplar için doğal bir amele pazarı doğacak.
- Ülkenin her yerinde pıtrak gibi müslüman gruplar palazlanmaya başlayacak.
- İslam pisliğini kitabından okumayan 70 milyon, canlı olarak izleyerek öğrenecek.

Amerikaya yapılan saldırılar ancak üzüntü yaratır, çünkü amerika bu saldırıların hesabını sorabilecek güçtedir. Türkiye'ye yapılan saldırılar ise, hele ki turistin girdiği kapıya kadar gelmişse, turistin ayağını keser; turizm kesin olarak biter; çünkü Türkiye bu it sürüsünün yönetiminde aşağıların aşağısına inmiştir. Bu da milyonları bir gecede işsiz bırakır. IŞİD akpden ve yağmalarından kaldırdığı parayı bu işsizleri eğitip donatmaya harcar. İslam pisliği bu toprakları uzun bir süre temizlenmeyecek şekilde kirletir.

Kullanıcı avatarı
NOLAN
Görüş: Ateist
Edilen Teşekkür: 93 kere
Alınan Teşekkür: 76 kere

Re: İstanbul Atatürk Havaalanı'nda müslüman saldırısı

Mesajgönderen NOLAN » Çrş Haz 29, 2016 5:40 pm

Bu saldırıda ölenlerin hepsi müslümansa,hepsi cehenneme gidecek..

Off Topic
“İki Müslüman birbirine kılıç çekerse, öldüren de öldürülen de cehenneme gider." (Ebu Bekre der ki:) ‘Ey Allah’ın Resulü! Kâtili anladık da, ya maktul niçin cehenneme gider?’ dedim. “Çünkü, o da -bütün gücüyle- arkadaşını öldürmek için çaba gösteriyordu.” diye buyurdu.” (Buharî, İman, 22; Rikak, 31; Fiten, 10; Müslim; Fiten, 14).
http://www.sorularlaislamiyet.com/artic ... u-var.html

Türkiye'deki insanlar terörle mücadeleyi,yani bir ayağı olan ışidle mücadeleyi destekliyorlar..Yani elinde kılıç olan bir taraf Türkler..Diğer tarafta ise kendisi gibi olmayan herkesi öldürmeye niyetlenmiş müslümanlar var..Yani elinde kılıç olan diğer taraf ışid..Haliyle dünkü saldırıda ölen ışidliler ve ölen türkler,Muhammed'e göre cehennemde yanacak..!
Doğada ahlak yoktur..

Kullanıcı avatarı
Engse Hohol
Edilen Teşekkür: 17 kere
Alınan Teşekkür: 53 kere

Mesajgönderen Engse Hohol » Prş Haz 30, 2016 4:13 pm

Müminleri canlı bomba olmaya iten motivasyon, islamın ölüm sonrası cennet vaadi ve hurileridir. Dünyadaki tek seferlik yaşamı fark edip umursayarak yaşayan birisi, asla canlı bombalık yapamaz. İslamda allah dünyanın yuvarlak olduğunu bilmez, güneşin kara balçıkta battığını sanır. Dünya güneşin karşısında kendi ekseni etrafında dönerken gece gündüz oluşur onu da bilmez. Müminler gene de ümitlerindeki hurileri düzmek için canlı bomba olarak patlarlar ve hiç olurlar. Yaşarken de hiçtiler; arkalarında, yitirmek istemedikleri kayda değer birşey olsaydı, empati yetenekleri gelişmiş olurdu.

Resim

Kullanıcı avatarı
AgnostikBey
Mesaj Panosu Yöneticisi
Görüş: Agnostik
Edilen Teşekkür: 233 kere
Alınan Teşekkür: 201 kere

Mesajgönderen AgnostikBey » Prş Haz 30, 2016 6:33 pm

Öncelikle patlamada hayatını kaybedenler için başsağlığı ve yakınları için sabırlar diliyorum.

"Irak ve Şam İslam Devleti" isimli terör örgütünün bir kanser vakası gibi patlayacagi her zaman belliydi. Aralarında bizimde olduğumuz birçok ülkeden farklı zamanlarda çeşitli yardımlar alan bu zihniyet kendi değişmeyen doğrularına (!) sahip olduğu için maalesef şu an hiçbir ülke tarafından hiçbir şekilde ele avuca sığamamakta.

Umut dolu cümleler kurmak isterdim ancak zor günler bizleri bekliyor.
"Ben, manevi miras olarak hiçbir ayet, hiçbir dogma, hiçbir donmuş ve kalıplaşmış kural bırakmıyorum. Benim manevi mirasım ilim ve akıldır." Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
NOLAN
Görüş: Ateist
Edilen Teşekkür: 93 kere
Alınan Teşekkür: 76 kere

Mesajgönderen NOLAN » Prş Haz 30, 2016 7:52 pm

Türkiye bu terörü hak ediyor..!
Öyle bir hale geldi ki ülke,Irak'taki canlı bombalarla bizdeki canlı bombalar adeta yarış yapıyorlar..Türkiye son 1 senenin şampiyonu galiba..
Buna rağmen yine yayın yasakları,yine muhalefet liderini suçlamalar..Öyle pislik insanlar yönetiyor ki bu ülkeyi,hakikaten bu terör az bile bize..
Tabi ki bu terör olaylarında masum insanlar ölüyor..Nedense bir tane siyasetçi filan ölmüyor..Bu da ayrı konu..

Çok şey söylenir,çok..Açıktan ışide silah yollayan bir hükümetimiz var bizim..Tüm Dünya biliyor bunu..Bu ülkenin yarısı ışid kafalı siyasetçileri ölümüne destekliyor..Yok böyle bir şey..

Bugün elime bir broşür geçti..Işid kafalılar kelime tevhidi anlatmışlar filan..Resmen ışid sokaklarda propaganda yapıyor..Geçen de bir apartmanın altında ışidin bayrağının resmini gördüm..Mescid adı altında ışid yuvaları var ülkede..Hem de gözümüzün önünde..
Sonra da terör olayı sonrası ''allah belasını versin'' diyen insanlar filan..

Birgün de şu siyasetçileri patlatsalar ama yapmazlar işte..Çünkü siyasetçiler de bu işin içinde..!
Doğada ahlak yoktur..

“Güncel Haberler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir