isviçre'de öğretmeniyle tokalaşmayan müslümana ceza

Her konuda haberler ve güncel olaylar.
Kullanıcı avatarı
Malta eriği
Edilen Teşekkür: 4 kere
Alınan Teşekkür: 17 kere

Re: isviçre'de öğretmeniyle tokalaşmayan müslümana ceza

Mesajgönderen Malta eriği » Cum May 27, 2016 3:09 pm

böbürleniyormuşum gibi görmeyin ama tahsilim sebebi ile ortalama bir insandan çok daha fazla analitik düşünüyorum. zaten toplumsal konularda fikirlerimin değişmesi de, eğitimim sebebi ile oldu. daha öncesinde papağan gibi bıyıklı solcu abilerin söylediklerini tekrarlıyordum. ABD farklı ama Avrupa'yı ve medeniyetini her platformda müdafaa ederim. Avrupa medeniyetinin insanlara kazandırdıklarına düşman olan ortadoğular ve müslüm maymunlar benim düşmanımdır.
Foxx Alla!!! Foxx il-Gvern!!!

Kullanıcı avatarı
raskolnikov
Görüş: Agnostik
Edilen Teşekkür: 49 kere
Alınan Teşekkür: 54 kere

Re: isviçre'de öğretmeniyle tokalaşmayan müslümana ceza

Mesajgönderen raskolnikov » Cum May 27, 2016 4:56 pm

Malta eriği yazdı:böbürleniyormuşum gibi görmeyin ama tahsilim sebebi ile ortalama bir insandan çok daha fazla analitik düşünüyorum. zaten toplumsal konularda fikirlerimin değişmesi de, eğitimim sebebi ile oldu. daha öncesinde papağan gibi bıyıklı solcu abilerin söylediklerini tekrarlıyordum. ABD farklı ama Avrupa'yı ve medeniyetini her platformda müdafaa ederim. Avrupa medeniyetinin insanlara kazandırdıklarına düşman olan ortadoğular ve müslüm maymunlar benim düşmanımdır.

Avrupa'nın dünyaya kazandırdıklarına aklı başında olanlar karşı çıkmaz zaten. Ancak, Avrupa'nın düşünsel, kültürel, bilimsel, sosyolojik mirası başka şey, Avrupa'nın yıkıcı, sermayeci, şoven politikaları başka şey. Madem eğitimli olduğunuzu söylüyorsunuz o zaman bunu herkesten çok bilmeniz lazım. Dünyanın uygarlığına Avrupa'nın katkıları inkar edilemez. Ama bu mesele politik bir mesele değil. Bugün Avrupa'nın politikasını da biliyoruz. Avrupa'nın antikiteden beri dünyaya kazandıklarını da biliyoruz. Avrupayı müdafaa etmek başka şey, Avrupa'nın şirketokrasisini, emperyalizmi müdafaa etmek başka şey. Hitler'de o Avrupadan çıktı, bilimde Avrupadan çıktı. Avrupa siyaseti bugün Müslümanları damgalayıp kendi işgallerini haklı gösteriyor. Bunu da savunuyorsanız kendi çelişik düşüncelerinizin dahi farkında değilsiniz demektir. Suriye'ye de olanları, ABD, İngiltere ve Almanya'nın da tezgahından çıkan politikalar ile gerçekleştiğini biliyoruz. Yani aslında bunları burada tekrar etmek anlamsız. Avrupa bugün hangi medeni politikayı temsil ediyor? İskandinavya silah şirketleri ile radikallere sattığı silahları, BOP stratejisini, sömürüsünü savunmuyorsunuz herhalde. Ama o sömürünün ağzıyla konuşuyorsunuz. Avrupalı bugün Müslümana maymun diyor sizin dediğiniz gibi, kendisinin barbarca katliamlarını, para tapıcılığını bu söylemlerle meşrulaştırıyor. Uyum politikaları adı altında sana tarım yapmayacaksın diyor. Siz hangi Avrupa'dan bahsediyorsunuz? barbar Avrupadan mı uygarlığa katkı sunan Avrupa'dan mı? Yoksa dincilerin yaptığı mantık gibi, eleştiriden uzak mı tutuyorsunuz Avrupayı? "Solcu bıyıklı abiler" söylemini bir sürü AKPli'den çook duydum ben. Bu tarz söylemler ucuz söylemlerdir.
Büyük idealler uğruna önce küçük bir azınlık savaşım vermiştir. (Einstein)

“Güncel Haberler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir