isviçre'de öğretmeniyle tokalaşmayan müslümana ceza

Her konuda haberler ve güncel olaylar.
Kullanıcı avatarı
Malta eriği
Edilen Teşekkür: 4 kere
Alınan Teşekkür: 17 kere

isviçre'de öğretmeniyle tokalaşmayan müslümana ceza

Mesajgönderen Malta eriği » Prş May 26, 2016 5:59 pm

şöyle ilginç bir habere denk geldim: http://m.haberturk.com/dunya/haber/1244 ... -getirildi

siz ne düşünüyorsunuz? ben iş müslümlere geldiğinde tüm insancıllığımı yitirdiğimden, objektif olamıyorum. bu gibi haberler beni mutlu ediyor. keşke bu tarz uygulamalar daha da artsa da müslümlerin tümü avrupadan defolup gitse. adamların eğitiminden, biliminden, zenginliğinden sonuna kadar faydalan ama bir de kendi ilkelliğini dayatmaya çalış... bunlar dünyanın her yerinde böyle. müslümanlar, bir kenardan korkakça iğnesini batırıp beslenen parazitler gibi aynı.
Foxx Alla!!! Foxx il-Gvern!!!

Kullanıcı avatarı
NOLAN
Görüş: Ateist
Edilen Teşekkür: 93 kere
Alınan Teşekkür: 76 kere

Re: isviçre'de öğretmeniyle tokalaşmayan müslümana ceza

Mesajgönderen NOLAN » Prş May 26, 2016 6:34 pm

Hem ülkene her yönleriyle ilkel insanları alacaksın,sonra da ''niye böylesin veya niye öylesin?'' diye hesap soracaksın..
Müslüman tokalaşmaz..Senin direktiflerinle olmaz bu iş..
Sen müslümanlara böyle faşistlik yaparsan,sonra birgün havaya uçarsın işte..!
Doğada ahlak yoktur..

Kullanıcı avatarı
Malta eriği

Mesajgönderen Malta eriği » Prş May 26, 2016 7:31 pm

NOLAN yazdı:Hem ülkene her yönleriyle ilkel insanları alacaksın,sonra da ''niye böylesin veya niye öylesin?'' diye hesap soracaksın..
Müslüman tokalaşmaz..Senin direktiflerinle olmaz bu iş..
Sen müslümanlara böyle faşistlik yaparsan,sonra birgün havaya uçarsın işte..!

yanlış taraftan bakıyorsun nolan. tokalaşmama ilkel Arap itikadı. onlara özel bir kutsal. oysa İsviçre burada kadın-erkek eşitliği gibi evrensel bir değeri baz alıyor. bir insanın elini sadece kadın olduğu için sıkmayarak ayrımcılık yapıyorsun. yani bir şekilde kadını aşağılıyorsun. zaten bu gibi uygulamalar gerekli. daha insancıl olan İskandinavya'yı ne hale getirdi müslümler görüyoruz. insanları iyice bıktırdılar. umuyorum ki avrupa tavrını daha da sertleştirecek bu medeniyet düşmanlarına karşı. entegre olamayan defolup gitmeli ve huzurumuzu kaçırmamalı. Malta gibi küçük ve huzurlu bir adada bile her fenalığı araplar yapıyor. özellikle Libyalı ayılar. kaç defa kavga ettim pisliklerle. çok da hırsız bir millet.

Kullanıcı avatarı
Malta eriği

Mesajgönderen Malta eriği » Prş May 26, 2016 8:56 pm

müslümlere yüz vermeye gelmez. cami yapmalarına izin verdiler, bunlar ezan da okuyacağız diye tutturdu hemen. ayrıca avrupada bulunan cami, mescid ve islami dernekler hep terör yuvası. müslüman çocukların beyni oralarda yıkanıp başka ülkelere askeri eğitim için yolluyorlar ve terör örgütlerine militan sağlıyorlar. müslümlerin avrupada yedikleri haltların %1'ini hristiyanlar bir müslüman ülkede yapsa, katliam olur. türkiye gibi, araplara nazaran daha az islami olan ülkede bile neler oldu. zirve yayınevi vahşetini hatırlayın.

Kullanıcı avatarı
AgnostikBey
Mesaj Panosu Yöneticisi
Görüş: Agnostik
Edilen Teşekkür: 233 kere
Alınan Teşekkür: 201 kere

Mesajgönderen AgnostikBey » Prş May 26, 2016 9:03 pm

Yerinde bir karar almış İsviçre. Seve seve medeni olacaklar/olmalılar/olmaları lazım.
"Ben, manevi miras olarak hiçbir ayet, hiçbir dogma, hiçbir donmuş ve kalıplaşmış kural bırakmıyorum. Benim manevi mirasım ilim ve akıldır." Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
NOLAN
Görüş: Ateist
Edilen Teşekkür: 93 kere
Alınan Teşekkür: 76 kere

Mesajgönderen NOLAN » Prş May 26, 2016 10:17 pm

Malta eriği yazdı:......yanlış taraftan bakıyorsun nolan. tokalaşmama ilkel Arap itikadı. onlara özel bir kutsal. oysa İsviçre burada kadın-erkek eşitliği gibi evrensel bir değeri baz alıyor. bir insanın elini sadece kadın olduğu için sıkmayarak ayrımcılık yapıyorsun. yani bir şekilde kadını aşağılıyorsun. zaten bu gibi uygulamalar gerekli. daha insancıl olan İskandinavya'yı ne hale getirdi müslümler görüyoruz. insanları iyice bıktırdılar. umuyorum ki avrupa tavrını daha da sertleştirecek bu medeniyet düşmanlarına karşı. entegre olamayan defolup gitmeli ve huzurumuzu kaçırmamalı. Malta gibi küçük ve huzurlu bir adada bile her fenalığı araplar yapıyor. özellikle Libyalı ayılar. kaç defa kavga ettim pisliklerle. çok da hırsız bir millet.

Bir aslanı ülkene kabul edip,aslana ''niye sağa sola saldırıyorsun?'' demekle,bir müslümanı ülkene kabul edip ''niye kadınlarla tokalaşmıyorsun?'' demek,aynı şeydir sevgili malta :)
Doğada ahlak yoktur..

Kullanıcı avatarı
Mems
Görüş: Yıldız Tozu
Edilen Teşekkür: 68 kere
Alınan Teşekkür: 58 kere

Mesajgönderen Mems » Prş May 26, 2016 11:54 pm

Avrupayi çok beğenirler tatile oralara giderler, gittikleri heryeri kendi rezil ülkelerine benzetmeye çalışırlar, kendi gibi düşünmeyen herkes yanlış yoldadır, bir gün aynaya bakıp yanliyor olabilir miyim demek yerine tüm dünya yanliyor olabilir ama ben asla deyip geri kafalı lık larını tüm dünyaya yaymaya çalışırlar haberdeki gibi.
Çoğunluk her zaman bir şeylere inanmanızı ister,çok az insan gerçekler den bahseder, çünkü gerçekler zihni rahatsız eder, ama bu haz inanmaktan daha lezzetlidir ve cesaret ister, iki türlüde yaşarsınız biri hakikatle diğeri yalanlarla biter.

Kullanıcı avatarı
raskolnikov
Edilen Teşekkür: 49 kere
Alınan Teşekkür: 54 kere

Mesajgönderen raskolnikov » Cum May 27, 2016 7:56 am

Malta eriği yazdı:...keşke bu tarz uygulamalar daha da artsa da müslümlerin tümü avrupadan defolup gitse. adamların eğitiminden, biliminden, zenginliğinden sonuna kadar faydalan ama bir de kendi ilkelliğini dayatmaya çalış... bunlar dünyanın her yerinde böyle. müslümanlar, bir kenardan korkakça iğnesini batırıp beslenen parazitler gibi aynı.

Gideceksin Afrikayı, Suriyeyi, Ortadoğuyu, Afganistan'ı vs. işgal edeceksin, onları yerinden yurdundan edeceksin, IŞİD'i destekleyeceksin, yobazlığın o topraklarda garantörlüğünü yapacaksın, sonra oradan kaçıp Avrupa'ya gelenler barbar olacak, parazit olacak, eğitimsiz olacak..

Kapitalizmin yapısal iki yüzlülüğü vardır, hem işgal eder sonrada Fransa'da bir Le Pen çıkar, "bunlar parazit, sırtımıza kambur der" Kapitalist burjuvazi ise bu söylemleri el altından destekler. Kapitalizm çünkü iki yüzlüdür, kendisi işgalci ve barbardır, ama göçmenleri suçlar.. Bu burjuva neo-liberal siyaseti, sonucu neden gibi gösterir. İnsanları yurdundan eder, Suud krallığını, vahhabileri, el kaideyi, IŞİD'i destekler, ama sorumlu Müslüman olur, göçmen olur. Le Pen gibi düşünüyorsunuz. Avrupalı kapitalizm tamda sizin kaleminiz de insanlar arıyor. Kendilerini değil, göçmenleri ve Müslümanları barbar olarak görecek ki kapitalizm ve emperyalizm tartışılmayacak bile. Sonucu neden zannetmek, asıl barbarı işgalciyi, IŞİDe silah vereni görmemek lazım tabi!

Diyeceksiniz ki ben onları demiyorum ben kültürden bahsediyorum. İşte zaten odaklanılmaya çalışılan bu. Kültürlerine odaklanmak, sınıfsal yapıyı görmezden gelmenin en temel stratejisidir. Müslümanlar Avrupa'dan defolsun diyeceğinize, emperyalizm Müslüman coğrafyadan defolsun demeniz gerekir. Asıl suçlu emperyalizmdir. Onu görmeden yapılan her eleştiri, barbar kapitalizmin ekmeğine yağ sürmektir. Bu çarpık bir bilinç. Keza Avrupa'da yobazlığın daniskasını yapan diğer dinlerden ve özellikle Hristiyan tarikatlarından bir sürü insan var. Onlarda defolsun mu Avrupa'dan? :)
Büyük idealler uğruna önce küçük bir azınlık savaşım vermiştir. (Einstein)

Kullanıcı avatarı
Malta eriği

Mesajgönderen Malta eriği » Cum May 27, 2016 1:45 pm

raskolnikov yazdı:
Malta eriği yazdı:...keşke bu tarz uygulamalar daha da artsa da müslümlerin tümü avrupadan defolup gitse. adamların eğitiminden, biliminden, zenginliğinden sonuna kadar faydalan ama bir de kendi ilkelliğini dayatmaya çalış... bunlar dünyanın her yerinde böyle. müslümanlar, bir kenardan korkakça iğnesini batırıp beslenen parazitler gibi aynı.

Gideceksin Afrikayı, Suriyeyi, Ortadoğuyu, Afganistan'ı vs. işgal edeceksin, onları yerinden yurdundan edeceksin, IŞİD'i destekleyeceksin, yobazlığın o topraklarda garantörlüğünü yapacaksın, sonra oradan kaçıp Avrupa'ya gelenler barbar olacak, parazit olacak, eğitimsiz olacak..

Kapitalizmin yapısal iki yüzlülüğü vardır, hem işgal eder sonrada Fransa'da bir Le Pen çıkar, "bunlar parazit, sırtımıza kambur der" Kapitalist burjuvazi ise bu söylemleri el altından destekler. Kapitalizm çünkü iki yüzlüdür, kendisi işgalci ve barbardır, ama göçmenleri suçlar.. Bu burjuva neo-liberal siyaseti, sonucu neden gibi gösterir. İnsanları yurdundan eder, Suud krallığını, vahhabileri, el kaideyi, IŞİD'i destekler, ama sorumlu Müslüman olur, göçmen olur. Le Pen gibi düşünüyorsunuz. Avrupalı kapitalizm tamda sizin kaleminiz de insanlar arıyor. Kendilerini değil, göçmenleri ve Müslümanları barbar olarak görecek ki kapitalizm ve emperyalizm tartışılmayacak bile. Sonucu neden zannetmek, asıl barbarı işgalciyi, IŞİDe silah vereni görmemek lazım tabi!

Diyeceksiniz ki ben onları demiyorum ben kültürden bahsediyorum. İşte zaten odaklanılmaya çalışılan bu. Kültürlerine odaklanmak, sınıfsal yapıyı görmezden gelmenin en temel stratejisidir. Müslümanlar Avrupa'dan defolsun diyeceğinize, emperyalizm Müslüman coğrafyadan defolsun demeniz gerekir. Asıl suçlu emperyalizmdir. Onu görmeden yapılan her eleştiri, barbar kapitalizmin ekmeğine yağ sürmektir. Bu çarpık bir bilinç. Keza Avrupa'da yobazlığın daniskasını yapan diğer dinlerden ve özellikle Hristiyan tarikatlarından bir sürü insan var. Onlarda defolsun mu Avrupa'dan? :)

ucuz şoven- sosyalizm goygoyu. başlığı açarken cevapların bu şekilde olacağından emindim. 10 sene öncesine kadar ben de sosyalizm adına böyle abuk batı düşmqnlığı içindeydim. Nasıl düşündüğünüzü iyi biliyorum. şimdi dışardayım. eve gidince devam edeceğim.

Kullanıcı avatarı
raskolnikov
Edilen Teşekkür: 49 kere
Alınan Teşekkür: 54 kere

Mesajgönderen raskolnikov » Cum May 27, 2016 2:42 pm

Malta eriği yazdı:ucuz şoven- sosyalizm goygoyu. başlığı açarken cevapların bu şekilde olacağından emindim. 10 sene öncesine kadar ben de sosyalizm adına böyle abuk batı düşmqnlığı içindeydim. Nasıl düşündüğünüzü iyi biliyorum. şimdi dışardayım. eve gidince devam edeceğim.

Ucuzluk bence analitik düşünmemektir. Yukarda değindiğim gibi sonucu, gelinen toplumsal sonucu neden sanmak daha ucuz ve gayette popüler olan bir çıkarımdır. Zaten bugün Amerikan seçimlerinin ırkçı, göçmen karşıtı havasında da bu düşünceler var. Trump'ın seçim söylemlerini biliyoruz. Yani oldukça popüler ve düzenci, sistemci şeyler söylüyorsunuz zaten. Avrupa ve Amerikan emperyalizminin ideolojik olarak ürettiği, stratejik olarak üretiği çarpık bilinci tekrar ediyorsunuz.. Neyse eve gidince yazarsınız artık..

Burada şunu söyleyeyim ben batı düşmanı değilim. Batıya karşı tümden bir tavır, ya hep ya hiççi bir tavır benim için hepten anlamsızdır. Modernite zaten batının ürünü, ama aynı zamanda bu modernitenin eleştirisini de içinden çıkartan bir kültür ve düşünce dünyası. Yani sosyalizm batı düşmanlığı değildir; sosyalizm zaten batı evrenine has bir fikirdir. Bu arada ben komünist değilim. Bu bir analiz, ideolojik bir alternatif sunmadım, sadece eleştiri getirdim.
Büyük idealler uğruna önce küçük bir azınlık savaşım vermiştir. (Einstein)

“Güncel Haberler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir