Anayasa komisyonundaki kavga görüntüleri

Her konuda haberler ve güncel olaylar.
Kullanıcı avatarı
NOLAN
Görüş: Ateist
Edilen Teşekkür: 97 kere
Alınan Teşekkür: 77 kere

Anayasa komisyonundaki kavga görüntüleri

Mesajgönderen NOLAN » Çrş May 04, 2016 5:57 pm

https://www.youtube.com/watch?v=nz16ysxJLPg
Ne diyorsunuz bu görüntülere?
Ben hiç şaşırmadım..Bunların yaşanacağını yıllar öncesinden tahmin ediyordum..Çünkü meclisteki 4 partinin başındakiler,cumhurbaşkanı,gazeteciler,sözde aydınlar,hatta futbol kulübü başkanlarının yıllardır insanları germesi/kutuplaştırması bir yerde patlak verecekti..Bu kutuplaştırmayı yaratanlar,ülkenin bu hale gelmesine hizmet edenler;umarım bir gün yargılanırsınız..
Doğada ahlak yoktur..

Kullanıcı avatarı
Babyknight
Görüş: Ate
Edilen Teşekkür: 2 kere
Alınan Teşekkür: 9 kere

Re: Anayasa komisyonundaki kavga görüntüleri

Mesajgönderen Babyknight » Çrş May 04, 2016 8:00 pm

Bunlar daha konuşarak anlaşamıyor ülkeyi nasıl yönetecekler?

Normal şartlarda üst mevkilere gelen insanların senden benden aydın olması gerekir değil mi? Bizde ise tam tersi. Ne kadar şerefsiz ve cahil isen o kadar yüksek makama gelirsin.

Kullanıcı avatarı
Engse Hohol
Edilen Teşekkür: 17 kere
Alınan Teşekkür: 53 kere

Mesajgönderen Engse Hohol » Çrş May 11, 2016 6:43 am

Akp, başkanlık sistemi için gerekli özveriyi gösteremeyen davutoğlu'nu kovdu. yerine gelecek yalaka başbakan ne kadar özverili olsada, akp kendi içerisinde fire vermeksizin ve dışarıdan da 16 oy bulması gerek başkanlık sistemini oylatmak için. Mhp'de bahçeli'nin destek vereceği bi pazarlık olasılığı doğmuştu ama o da dünkü grup konuşmasında bu olasılığı yoketti. Diktatörlük doğuracağı %100 belli olan başkanlık sistemi şu anki mecliste olanaksız gözüküyor.

Kullanıcı avatarı
multiplayer1
Görüş: Negatif Ateist
Edilen Teşekkür: 2 kere
Alınan Teşekkür: 8 kere

Mesajgönderen multiplayer1 » Çrş May 11, 2016 9:08 am

Engse Hohol yazdı: Akp, başkanlık sistemi için gerekli özveriyi gösteremeyen davutoğlu'nu kovdu. yerine gelecek yalaka başbakan ne kadar özverili olsada, akp kendi içerisinde fire vermeksizin ve dışarıdan da 16 oy bulması gerek başkanlık sistemini oylatmak için. Mhp'de bahçeli'nin destek vereceği bi pazarlık olasılığı doğmuştu ama o da dünkü grup konuşmasında bu olasılığı yoketti. Diktatörlük doğuracağı %100 belli olan başkanlık sistemi şu anki mecliste olanaksız gözüküyor.

MHP'nin ne kritik kararlarda nasıl "u" dönüşleri yaptığını herkes biliyor sanırım. Ben bu konuda da MHP'ye güvenmiyorum.
God is a lie...

“Güncel Haberler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir