1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

İmam 6-7 Yaşındaki Kızların Kendi Babalarına Bile Seksi Görünebileceğini Söyledi

Gönderilme zamanı: Cum Oca 29, 2016 1:40 am
gönderen Tasvir-i Efkâr
İmam 6-7 Yaşındaki Kızların Kendi Babalarına Bile Seksi Görünebileceğini Söyledi, Bu Yüzden Onları Kapatmalıyız. Ama bazı pedofiller için 6-7 yaşındaki oğlanların cinsel açıdan çekici geldiği, ama hiç kimsenin oğlanların kendisini aynı şeye karşı korumak için tesettüre girmelerini önermediği noktasını kaçırıyor.
https://www.youtube.com/watch?v=inYMDc13Knw
https://www.youtube.com/watch?v=inYMDc13Knw

Re: İmam 6-7 Yaşındaki Kızların Kendi Babalarına Bile Seksi Görünebileceğini Söyledi

Gönderilme zamanı: Cum Oca 29, 2016 3:07 am
gönderen atheistable
Videoda sol üst kösede dikkat ettiniz mi "CallToIslam" yaziyor..
Isin komik tarafi bu igrenc fikirlerle islama davet ediyorlar beyin bedava :)
Hem ingilizce konusuyorlar iyi oluyor bir yandan.. bu sekilde daha cok insana ulassinlar, rezilliklerini, hastalikli fikirlerini daha cok insan duysun bunlarin ne mal olduklarini bütün dünya daha iyi görebilsin diye.
Avrupa da hamam böcekleri kadar sevilmiyorlar ama yüzsüzler iste sanki cok matah biseymis gibi dinleriyle övünürler.

Re: İmam 6-7 Yaşındaki Kızların Kendi Babalarına Bile Seksi Görünebileceğini Söyledi

Gönderilme zamanı: Pzr May 15, 2016 12:42 am
gönderen Tumagü İskicap
Sinop’ta "Bu zamanda sabır" adlı konferans vermek isteyen fakat Sinopluların protestoları sonucu konferans veremeden şehri terk etmek zorunda kalan Nurettin Yıldız’ın Sinop’taki konferans masrafları için Gençlik ve Spor bakanlığı, Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü devreye girerek konferans masraflarını devlet ödemiş.

Resim

Nurettin Yıldız'ın, Edirne, Muğla, Antalya ve Gaziantep etkinlikleri iptal edildi. Nurettin Yıldız, kurduğu vakıf sayesinde devletten bütçe alarak Türkiye'yi dolaşıyormuş kimsenin haberi yoktu. Sinop iyi direndi akp'li dinciye. Samsun ve Kastamonu akp'ye kaydılar, gıkları çıkmıyor. Nurettin Yıldız bugün Samsun'da ve tekbirle hoşgeldin karşılaması yapıldı kendisine. Sonra konferansta, "islamda muhammed'in eşlerini hangi sırayla seveceği yazmazaydı, kainat asla aydınlamazdı, karanlıkta kalırdı" açıklamasını yaptı heralde, konferans konusu yine "Bu zamanda sabır"mıydı bilmiyorum!