İstek, Öneri ve Şikayetleriniz

Siteyle ilgili her konuda bizimle iletişime geçmek için bu forumu kullanabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Cryst
Tech
Görüş: Agnostik
Edilen Teşekkür: 31 kere
Alınan Teşekkür: 23 kere

Re: İstek, Öneri ve Şikayetleriniz

Mesajgönderen Cryst » Çrş Kas 04, 2015 9:59 pm

geceinci yazdı:Merhabalar; tekrar burayı görmek sevindirici..
Eskiden beğeni butonuna basıldığında köşesinde yeşil bir ışık olan kırmızı bir kalp geliyordu kullanıcıya, bildirim olarak. İnsan bir mutlu oluyordu tebessüm ediyordu.
Biraz nostaljiye hayır demezdim :)
Yinede herşey olabildiğine güzel olmuş. Eskiden olduğu gbi yeni açılan dolu dolu başlıkların hangisine yetişeceğimi şaşırdığım günlere dönmek umuduyla...
Emeklerinize teşekkür ediyorum.

Merhaba, ben eski forumun bir kullanıcısı olmadığım için gözümde canlandıramadım tam olarak ama anladığımı açıklamaya çalışayım :)

Bir konu veya içerik paylaştım ve birisi bu yazıma teşekkür ettiğinde bana yazıma teşekkür edildiğine dair bir bildirim gelmesi değil mi kastettiğiniz şey?

Geri bildirim yapan herkese teşekkürler :) Hoşgeldiniz..

Kullanıcı avatarı
geceinci
Edilen Teşekkür: 10 kere
Alınan Teşekkür: 10 kere

Mesajgönderen geceinci » Çrş Kas 04, 2015 10:38 pm

Cryst yazdı:
geceinci yazdı:Merhabalar; tekrar burayı görmek sevindirici..
Eskiden beğeni butonuna basıldığında köşesinde yeşil bir ışık olan kırmızı bir kalp geliyordu kullanıcıya, bildirim olarak. İnsan bir mutlu oluyordu tebessüm ediyordu.
Biraz nostaljiye hayır demezdim :)
Yinede herşey olabildiğine güzel olmuş. Eskiden olduğu gbi yeni açılan dolu dolu başlıkların hangisine yetişeceğimi şaşırdığım günlere dönmek umuduyla...
Emeklerinize teşekkür ediyorum.

Merhaba, ben eski forumun bir kullanıcısı olmadığım için gözümde canlandıramadım tam olarak ama anladığımı açıklamaya çalışayım :)

Bir konu veya içerik paylaştım ve birisi bu yazıma teşekkür ettiğinde bana yazıma teşekkür edildiğine dair bir bildirim gelmesi değil mi kastettiğiniz şey?

Geri bildirim yapan herkese teşekkürler :) Hoşgeldiniz..

Yani evet onun gibi birşey ama kalp sembolü olarak gelen birşeydi o, nasıl analatabileceğimi bilemedim. Yarım saattir google görsellerde o sembolü aradım fakat bulamadım :)

Kullanıcı avatarı
Cryst
Tech

Mesajgönderen Cryst » Prş Kas 05, 2015 12:33 am

geceinci yazdı:Yani evet onun gibi birşey ama kalp sembolü olarak gelen birşeydi o, nasıl analatabileceğimi bilemedim. Yarım saattir google görsellerde o sembolü aradım fakat bulamadım :)

Agnostikbey'den tarif aldım fakat forumun en güncel versiyonunu kullandığımız ve bahsedilen eklenti daha düşük versiyon bir yazılım kullandıgından onu bu sürüme uygun modüller arasında bulamadım. Eski sürümden bulursak düzenlemeyi deneyeceğiz :)

Bu arada hiç yazınıza teşekkür almadan onun eksik olduğunu nasıl anladınız düşünmüyor da değilim :D

Kullanıcı avatarı
geceinci
Edilen Teşekkür: 10 kere
Alınan Teşekkür: 10 kere

Mesajgönderen geceinci » Prş Kas 05, 2015 3:36 am

Cryst yazdı:
Agnostikbey'den tarif aldım fakat forumun en güncel versiyonunu kullandığımız ve bahsedilen eklenti daha düşük versiyon bir yazılım kullandıgından onu bu sürüme uygun modüller arasında bulamadım. Eski sürümden bulursak düzenlemeyi deneyeceğiz :)

Bu arada hiç yazınıza teşekkür almadan onun eksik olduğunu nasıl anladınız düşünmüyor da değilim :D

Aslında onu ben de düşündüm, belki de vardır diye geçirdim içimden. Ama bunun için sizden iletimi beğenmenizi istemem gerekecekti. Çok yüzsüzce geldi :) ama yokmuş :)

Kullanıcı avatarı
Cryst
Tech

Mesajgönderen Cryst » Prş Kas 05, 2015 4:10 am

geceinci yazdı:Aslında onu ben de düşündüm, belki de vardır diye geçirdim içimden. Ama bunun için sizden iletimi beğenmenizi istemem gerekecekti. Çok yüzsüzce geldi :) ama yokmuş :)

Yani aslında var bir beğeni modülü ama tam olarak sizin tarif ettiğiniz eski versiyonu gibi çalışmıyor, Yine yukarıdaki bildirim kısmına geliyor. Bu sürüm için bulabildiğim tek modül şimdilik bu. Diğerini araştırmaya devam :)

Eskilerden Birisi
Edilen Teşekkür: 5 kere
Alınan Teşekkür: 4 kere

Mesajgönderen Eskilerden Birisi » Cum Kas 06, 2015 1:06 pm

Aslinda eski forumda oyleydi begeni sayisi profilde gorunuyordu oylelikle deneyimli kaliteli yazarlari secmek daha kolay oluyordu begeni sayisi goz onunde olunca.Tesekkur butonu varda zayif kalmis gibi sanki.Forumlarda simgesel pekistirecler oldukca faydali oluyor.

Kullanıcı avatarı
Cryst
Tech

Mesajgönderen Cryst » Cum Kas 06, 2015 1:44 pm

Şimdilik çalışan uygulama sadece bu var bunu biraz ön plana çıkarabiliriz. Ayrıca şuan zaten profilinizde ettiğiniz ve aldığınız teşekkürleri görebiliyoruz. Bundan bahsediyorsunuz sanırım?

Kullanıcı avatarı
Faraday
Alınan Teşekkür: 4 kere

Mesajgönderen Faraday » Cmt Kas 07, 2015 6:41 pm

Yanlış hatırlamıyorsam daha önceki formun kapanmasının en büyük nedeni aldığı aldığı saldırılardı. Siz şu anda bunun önüne geçmek için CloudFlare kullanmışsınız. Fakat ayarlamalar ile ilgli sanırım bir sıkıntı var. Sitenin asıl ip adresine yine ulaşılaibliyor. Aryıca tavsiyem eğer sunucuda bir yada bir kaç site barınacak ise kontrol paneli kullanmak sunucuya fazladan yük getirecektir. Direk olarka kurulum yapmanız daha mantıklı olacaktır.

Kullanıcı avatarı
Cryst
Tech

Mesajgönderen Cryst » Pzr Kas 08, 2015 2:26 am

Merhaba hoşgeldiniz, uyarınız için teşekkür ederim. Şuan herhangi bir saldırı girişimi olmadığı için ek güvenlik özelliklerini aktif etmeyi gerek görmedik ama ip adresi konusunda haklısınız en kısa sürede o problemi hallediyorum. Teşekkürler :)

Alfa580
Görüş: Ateist
Edilen Teşekkür: 8 kere
Alınan Teşekkür: 7 kere

Mesajgönderen Alfa580 » Çrş Kas 11, 2015 4:16 pm

Özel mesaj yetkim olmadığı için buradan yazıyorum. Üyelik onay maili için gönderilen maildeki adresiniz anladığım kadarıyla sizlerden birine ait. Kısa bir araştırma sonucunda muhtemelen gerçek isminize, ben dahi ulaşabildim. Sizin gizliliğiniz güvende değilse üyelerinki de değil demektir. Bununla ilgili gerekli önlemleri almanızı öneririm.

Kolay gelsin..
sed ignotis perierunt mortibus illi...

“Forum Kuralları, Duyurular, Yardım” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir