İstek, Öneri ve Şikayetleriniz

Siteyle ilgili her konuda bizimle iletişime geçmek için bu forumu kullanabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
AgnostikBey
Mesaj Panosu Yöneticisi
Görüş: Agnostik
Edilen Teşekkür: 230 kere
Alınan Teşekkür: 199 kere

Re: İstek, Öneri ve Şikayetleriniz

Mesajgönderen AgnostikBey » Pzt May 09, 2016 12:57 am

Sn. keles61 yanlış anlaşılmaları önleyebilmek adına soruyorum; anadiliniz Türkçe değil sanırım, yanlışsam düzeltin lütfen.
"Ben, manevi miras olarak hiçbir ayet, hiçbir dogma, hiçbir donmuş ve kalıplaşmış kural bırakmıyorum. Benim manevi mirasım ilim ve akıldır." Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
Lexion
Moderatör
Görüş: Septik-Nihilist
Edilen Teşekkür: 63 kere
Alınan Teşekkür: 87 kere

Mesajgönderen Lexion » Pzt May 09, 2016 1:00 am

raskolnikov yazdı:
keles61 yazdı:
Tumagü İskicap yazdı:Bu arada sayın moderatörlere şöyle bir öneri sunmak isterim. Siyasi ideoloji tartışmaları, sosyal bilimler alanı ve mantığı içinde yapılmalı. Yani birisi çıkıp işte Liberal şudur budur, komünist böyledir falan demesin. Varsa bir bildiği sosyal bilimler üzerinden konuşsun. Mesela kişi fikirleri eleştirsin direk şu insanlar şöyledir demek yerine. Varsa sosyal bilimler tartışacak kültrü kişinin, örneğin 21. yüzyılda Marksizmin geçerliliği var mıdır? Bunu konuşsun ayağı yere basar şekilde. Tabi tartışmanın bu formda sürmesi yada bu şekilde olması ne kadar mümkün bilemiyorum doğrusu.

Hak veriyorum. Olması gerekende budur zaten. Tanım okumak ya da yapmak isteyenler bir çok site bulabilir ama tartışılması gerekenler fikirlerin felsefesi olmalı. Bundan sonra buna iyice dikkat edelim. Aykırı bir durumda eğer bir müdahile görmezseniz, raporlayınız.
"Evolution is suicide. Because eventually you realize that life is stupid and pointless."

Kullanıcı avatarı
Kurnaz
Görüş: Monoteist
Edilen Teşekkür: 23 kere
Alınan Teşekkür: 17 kere

Mesajgönderen Kurnaz » Pzt May 09, 2016 1:59 am

Buram buram ön yargı kokuyor buralar.
عليها تسعة عشر

Kullanıcı avatarı
Engse Hohol
Edilen Teşekkür: 17 kere
Alınan Teşekkür: 53 kere

Mesajgönderen Engse Hohol » Prş May 12, 2016 8:00 pm

Resim
Forum saldırı altında sanırım. Az önce açtığım başlık 13 kez tıklanmış,
ama başlıkta okuyan sayısı, benimle beraber 52 kişi, 51'i misafir...
Geri kalan 39 kişi, konu başlığına tıklamadan nasıl konuyu okuyabilirler?
52 okuyan - 13 tıklayan = 39 fazladan kişi var. sayfa ağırlığından da belli zaten.

Kullanıcı avatarı
AgnostikBey
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesajgönderen AgnostikBey » Prş May 12, 2016 8:07 pm

Bir sıkıntı yok, sakin olun lütfen. Belli bir süre içerisinde değişken olan verileri görüyorsunuz. Şu an siteye olan şey, belki yoğun bir şekilde talep görmesi de olabilir. Teknik bir sıkıntı olursa ilgileneceğiz.
"Ben, manevi miras olarak hiçbir ayet, hiçbir dogma, hiçbir donmuş ve kalıplaşmış kural bırakmıyorum. Benim manevi mirasım ilim ve akıldır." Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
Engse Hohol
Edilen Teşekkür: 17 kere
Alınan Teşekkür: 53 kere

Mesajgönderen Engse Hohol » Prş May 26, 2016 4:41 pm

Mesajı yazdım gönderdim haydaaa... mesaj sıfırlandı. İngilizce yazı geldi ekrana, check veya choose yazıyordu... Uzun durmadı tam okuyamadım ama o işlemden sonra mesajım geri gelmedi. Mesaj kutusuna hiçbirşey yazmamışım gibi boştu. Keşke ctrl+c yapsaydım.

Kullanıcı avatarı
NOLAN
Görüş: Ateist
Edilen Teşekkür: 93 kere
Alınan Teşekkür: 76 kere

Mesajgönderen NOLAN » Prş May 26, 2016 6:28 pm

Engse Hohol yazdı:Mesajı yazdım gönderdim haydaaa... mesaj sıfırlandı. İngilizce yazı geldi ekrana, check veya choose yazıyordu... Uzun durmadı tam okuyamadım ama o işlemden sonra mesajım geri gelmedi. Mesaj kutusuna hiçbirşey yazmamışım gibi boştu. Keşke ctrl+c yapsaydım.

Haklısınız..Bu sorunun düzeltilmesi lazım..
Ben bir ara geri tuşuna basınca yazdığım mesajı gördüm ve tekrar yazmayacağım için sevindim :)
CTRL+C yapmayı unutursanız,geriye dönün..

Siteye girerken de uyarı veriyor..Adminlere duyrulur :arrow:
Doğada ahlak yoktur..

Kullanıcı avatarı
AgnostikBey
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesajgönderen AgnostikBey » Pzr Haz 05, 2016 11:49 pm

Maalesef belirsiz bir süre daha koruma aktif kalacak arkadaşlar. Ancak bir ihtimal gelecek ay bir gelişme olabilir. Gönül isterdi ki kötü niyetli insanlar olmasın... Ama öyle bir dünya yok.

Kullanıcı avatarı
Tumagü İskicap
Görüş: Panenteist
Edilen Teşekkür: 3 kere
Alınan Teşekkür: 31 kere

Mesajgönderen Tumagü İskicap » Sal Haz 28, 2016 7:03 pm

Şuraya yazdığım mesajın yarısını kurtarabildim geri sekmesini kullanarak ama diğer yarısı kayboldu ve sekmeleri yeniledikçe aynı konrol uygulaması tekrarladı. İmkan varsa süresi uzatılmalı ki, yazması 5 dakikayı geçen iletilere yazık olmasın. Tekrar aynı şeyleri yazmaya kalkan birisinin aynı ilhamı yakalayabildiğini sanmam.Ben yakalayamadım şahsen.

Kullanıcı avatarı
Mems
Görüş: Yıldız Tozu
Edilen Teşekkür: 68 kere
Alınan Teşekkür: 58 kere

Mesajgönderen Mems » Prş Tem 07, 2016 7:12 pm

Benimde bir sitem var akıl vermek gibi olmasın ama eklentilerle yazılan metinleri taslak olarak kaydetmek mümkün belirli aralıklarla.

Opencart için olanına baktım bu sizin yazılım için olabilir bakmak lazım.

http://forum.opencartfrm.com/konu/mesaj ... lendi.408/
Çoğunluk her zaman bir şeylere inanmanızı ister,çok az insan gerçekler den bahseder, çünkü gerçekler zihni rahatsız eder, ama bu haz inanmaktan daha lezzetlidir ve cesaret ister, iki türlüde yaşarsınız biri hakikatle diğeri yalanlarla biter.

“Forum Kuralları, Duyurular, Yardım” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir