Ben İslam'a karşı değilim

İslam dinine getirilen eleştiriler ve yanıtlar ile düzeyli tartışmalar.
Kullanıcı avatarı
Tasvir-i Efkâr
Alınan Teşekkür: 8 kere
İletişim:

Ben İslam'a karşı değilim

Mesajgönderen Tasvir-i Efkâr » Pzt Eki 05, 2015 11:32 pm

Ben İslama karşı değilim.

Ben ırkçılığa, cinsiyetçiliğe, yobazlığa, köleliğe, lüzumsuz şiddete, çocuk istismarına, beyin yıkamaya, kadın düşmanlığına, savaşa, soykırıma, eşcinsel fobisine, kasıtlı cehalete, entelektüel sahtekârlığa, insanların gereksiz yere bölünmesine, batıl inançlara, hurafelere, bilim yerine antik hikâyelere para harcanmasına, sosyal sorumsuzluğa, yasadışı güç ve nüfuza, gerçeklikten kopmaya, antik kültürlere dayalı ahlak anlayışına, küstahlığa, dar görüşlülüğe, korku tüccarlığına, sahte umutlara, diğer insanların genital organlarına olan tuhaf saplantılara karşıyım.

Pekâlâ evet, ben tamamen İslama karşıyım.

Pandemonium
Alınan Teşekkür: 1 kere

Re: Ben İslam'a karşı değilim

Mesajgönderen Pandemonium » Sal Eki 06, 2015 12:41 am

;)

Pandemonium
Alınan Teşekkür: 1 kere

Mesajgönderen Pandemonium » Sal Eki 06, 2015 12:43 am

çArşı gibisin kardesim herseye karsisin

Kullanıcı avatarı
Engse Hohol
Edilen Teşekkür: 17 kere
Alınan Teşekkür: 53 kere

Mesajgönderen Engse Hohol » Çrş Haz 01, 2016 12:27 am

Sen dik dur ki biz rüku için eğilelim. Kula kulluk edenlerin yeni sloganı. Sizi cennetine koyacak Tanrı'yı süreyim.

Resim
En son Engse Hohol tarafından Cum Haz 03, 2016 10:36 am tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
NOLAN
Görüş: Ateist
Edilen Teşekkür: 97 kere
Alınan Teşekkür: 77 kere

Mesajgönderen NOLAN » Çrş Haz 01, 2016 10:16 pm

Tasvir-i Efkâr yazdı:Ben İslama karşı değilim.

Ben ırkçılığa, cinsiyetçiliğe, yobazlığa, köleliğe, lüzumsuz şiddete, çocuk istismarına, beyin yıkamaya, kadın düşmanlığına, savaşa, soykırıma, eşcinsel fobisine, kasıtlı cehalete, entelektüel sahtekârlığa, insanların gereksiz yere bölünmesine, batıl inançlara, hurafelere, bilim yerine antik hikâyelere para harcanmasına, sosyal sorumsuzluğa, yasadışı güç ve nüfuza, gerçeklikten kopmaya, antik kültürlere dayalı ahlak anlayışına, küstahlığa, dar görüşlülüğe, korku tüccarlığına, sahte umutlara, diğer insanların genital organlarına olan tuhaf saplantılara karşıyım.

Pekâlâ evet, ben tamamen İslama karşıyım.

Sn.tasviri efkar..Siz insanlığa karşısınız..Açıkcası bende insanlığa karşıyım..İslam'a karşı olmak abes bir durum..
Bir dinsizin,sadece bir dine karşı olduğunu söylemesi abes..Tabi burada bir ironi yapılıyor,anlıyorum bunu :)
Doğada ahlak yoktur..

Kullanıcı avatarı
Tumagü İskicap
Görüş: Panenteist
Edilen Teşekkür: 3 kere
Alınan Teşekkür: 31 kere

Mesajgönderen Tumagü İskicap » Prş Haz 02, 2016 10:53 am

islam'ın varolma amacı siyasi yaşamı tasarlamak olduğundan götürgevdeki pankart anlaşılır bir tümcedir. hristiyanlık veya başka bir din islam kadar siyasi örgütlenme konusunda ısrarcı değildir. islam dini siyasette insanları, 7.YY'ın arap insanından birine taklit ettirerek aslında kendi siyasi örgütlenmesini gerçekleştirmek ister. bunlar kendi aralarında Reza'nın önüne yatıp tutuklanmasını engelleyebileceklerinin sözünü veren devlet bakanı çıkardılar.

Kullanıcı avatarı
Shutur Nahundi
Edilen Teşekkür: 2 kere
Alınan Teşekkür: 6 kere

Mesajgönderen Shutur Nahundi » Pzr Ağu 21, 2016 8:16 pm

İslam insanlara yalnızca dinin iletişim, etkileşim ve fayda sunma boyutlarıyla kendini hissettirrbilmesi yeterdi ve artardı bile. Ama islam, insanların yaşamlarını öyle sıkboğaz ediyor ki yaşamın devamı için dayatılan islami yaşam biçiminden başka tüm alternatiflere düşmanlık ederek, artniyetinin doğruluğundan herkesi kuşkuya düşürüyor.

“İslam Dini ve Kur'an” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir