Afrika'daki maymunlar Yahudi asıllı.

İslam dinine getirilen eleştiriler ve yanıtlar ile düzeyli tartışmalar.
Kullanıcı avatarı
Engse Hohol
Edilen Teşekkür: 17 kere
Alınan Teşekkür: 53 kere

Afrika'daki maymunlar Yahudi asıllı.

Mesajgönderen Engse Hohol » Pzt Tem 04, 2016 4:44 pm

Vahdet gazetesi yazarı Seyfi Şahin, "Ben bugün Afrika’nın kuzeyinde ormanlarda yaşayan goril ve şempanzelerin, lanetlenmiş Yahudi olduklarına inanıyorum" dedi. Seyfi Şahin'in yazısında geçen ifadelerden bazıları:

"Maymunlarda da kromozom anomalili doğanlar da vardır. Ancak onlar içinde hiç insan doğmamış, İnsana yakın bir maymun da türememiştir. Kainatın yaratıcısı, yüce Rabbimiz de bu gerçekleri doğruluyor.

Cumartesi günü yasağını çiğneyenleri bilirsiniz onlara sefil maymunlar olun dedik (2/65)

Allah kimlere lanet etmiş ve gazabına uğratmışsa, kimlerden maymunlar, domuzlar ve şeytana tapanlar yapmışsa, işte bunların makamı daha kötüdür ve onlar düz yoldan daha çok sapmışlardır (5/60)

Böylece onlar kibre kapılıp, yasak kılınan şeylerden vazgeçmeyince onlara hor ve zelil maymunlar olun dedik (7/166).

Yukarıdaki ayetler maymunların insanlardan türediğine işarettir. Evrim teorisi, Darwin denen bir Yahudi tarafından ortaya atılmıştır diyen Şahin "Ben bugün Afrika’nın kuzeyinde ormanlarda yaşayan goril ve şempanzelerin, Lanetlenmiş Yahudi olduklarına inanıyorum. Mutasyona uğramış sapık insanlar Darwin teorisinden daha güçlü ve bilimseldir. Ancak biz Müslümanların ve buna inananların, Ne bankalarımız, ne paralarımız, ne bilim dünyasında teşkilatımız, Ne de bu gerçekleri haykıracak propaganda gücümüz var? Ama Aklımız, imanımız ve Allah’ımız var Elhamdülillah."

Bakara 65-66 : İçinizden cumartesi günü haddi aşanları bilirsiniz. Biz böyle yapanlara aşağılık maymun olun dedik. Bunu, hem şahit olanlara hem de sonradan gelecek olan nesillere bir ibret ve korunacaklara bir öğüt kıldık.

İslamcıların tüm saçmalıklarının kaynağı Kurandır. Dünya yuvarlak diyen kafir olur diyen Suud Müftülerinin de saçmalığının da, Maymunlar Yahudilerden türemiştir diyen bu Seyfi Şahin'in saçmalığının da kaynağı Kurandır. En sevmediğim mümin tipi kur'an'da yazan safsatalardan habersiz yaşayan siyasi islamcılardır. Çünkü siyasi islamcılara göre ne Arap Müftüleri ne bizim Diyanet, nede IŞİD Müslüman değiller. Asıl böyle müminler mutasyona uğramış sapık insanlardır. Bu görüş inanın Darwin teorisinden daha güçlü ve bilimseldir" demiş. Muhammet de İbrahim'in torunudur o halde muhammed de yahudi dir ki islamı yahudiliğe göre kurmaya meyletmişti ilk zamanlarında.

Kullanıcı avatarı
Mems
Görüş: Yıldız Tozu
Edilen Teşekkür: 68 kere
Alınan Teşekkür: 58 kere

Re: Afrika'daki maymunlar Yahudi asıllı.

Mesajgönderen Mems » Pzt Tem 04, 2016 6:11 pm

Bir canlıyı aşağılayıp aynı zamanda kendine laf sokan bir insan, nasıl bir akıl yapısı... Opss ben akıl mı dedim.
Çoğunluk her zaman bir şeylere inanmanızı ister,çok az insan gerçekler den bahseder, çünkü gerçekler zihni rahatsız eder, ama bu haz inanmaktan daha lezzetlidir ve cesaret ister, iki türlüde yaşarsınız biri hakikatle diğeri yalanlarla biter.

Kullanıcı avatarı
Prismegistus
Görüş: Agnostik

Re: Afrika'daki maymunlar Yahudi asıllı.

Mesajgönderen Prismegistus » Çrş Oca 23, 2019 5:39 am

Patavat yapmakla, kıskançlıkla kıskanılmakla yürümeyecek kadar kutsal olduğunu sandığım İslam, maalesef islamın gerçekliğinin böylesine tırıvırı gereksiz tekrarlanmış ayetlerle dolu olduğunu gördükten sonra vazgeçtiğim İslam halini aldı.

“İslam Dini ve Kur'an” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir